Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: fanlink.to/Kthema
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA)
Mix & Master: JoJo

Irkenc on Instagram : smarturl.it/Irkenc
Irkenc on Facebook : smarturl.it/IrkencHyka
#irkenc #kaltrinaselimi #kthema

Commenti

 • Repzy `
  Repzy `

  Mashallah Erkenc πŸ‘‘πŸ‘‘πŸŽ΅πŸŽ΅πŸŽΆπŸŽΆπŸŽ™πŸŽ™

  9 giorni fa
 • Matilda Peza
  Matilda Peza

  super kenge ❀❀

  14 giorni fa
 • Bernardo Rina
  Bernardo Rina

  Supet

  17 giorni fa
 • Alma Agaliu
  Alma Agaliu

  Orea tragudhi

  19 giorni fa
 • Medina Bajramovic
  Medina Bajramovic

  πŸ‘ŒπŸ’žπŸ”₯🎹

  19 giorni fa
 • Denis Kosova
  Denis Kosova

  Bravo Endrit Mumajesi MUMA. Sic ke emnrin ke bere dhe kengen. E ke ndrit kte super kenge... Pike se pari falenderimet te takojne ty qe e shkruan kengen dhe pastaj keto qe kendojne. Bashkpunim shume i mire i te treve. Suksese te metejshme

  20 giorni fa
 • Tumblr Pics
  Tumblr Pics

  kjo keng shum e mir dhe bashkpunimi i qelluar por ni verejtje per kaltrinen e ke tepru shum me ndryshim e pamjes dhe e ke ndrydhu stilin e te kenduarit ma mir qysh e ke pas ne fillim stilin dhe zhanrin e muzikes te ka shku ma shum edhe me shminkat e ke tepru ne qe spot kenga e mir por ti aspak sme ngjan me kaltrinen je bo si sozija e saj me vjen keq per kritika por eshtd mendimi im

  23 giorni fa
 • Genti Hyka
  Genti Hyka

  e adhuroj kete kenge je ma i miri prej krejdve irikenc πŸ˜₯πŸ˜₯

  26 giorni fa
 • Jurgen King
  Jurgen King

  Amon kjo kenga sja vlen me I Bo unlike kush ja ka booo amon 710 unlike sja vlen sepse sdini te jetoni edhe te digjoni muzik sdini kjo keng esht super por njerzitt nga inatii bejn unlike

  Mese fa
 • jana marke
  jana marke

  OBSESSED with this song.

  Mese fa
 • Donika Nika
  Donika Nika

  Keng shum e mir,e ti irkenc e ki nje ze tveqantt.

  Mese fa
 • Ganne M
  Ganne M

  😍😍πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ Kthema zemren qe ta dhash ,ti se meriton me te dasht😒😒

  Mese fa
 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi

  shum hit ibukur kurr sbehet bajat kaltrina yll bote

  Mese fa
 • ferdi karai
  ferdi karai

  πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘

  Mese fa
 • Alaudin Zymeri
  Alaudin Zymeri

  Do kalojn vite dhe si kjo kenge nuk do kete😍😘😍😍like kush mendon keshtu😘😍😍

  Mese fa
 • E63S Albania
  E63S Albania

  Super Kongggggggggff

  Mese fa
 • florjana Gjokaj
  florjana Gjokaj

  Shum bukur β€β€πŸ’•πŸ’•

  Mese fa
 • Super HTonic
  Super HTonic

  Krejt lavdatat per irkencin amo kaltrina perfekt Po knon Hallall πŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌ

  2 mesi fa
 • Enerida Hoxhaj
  Enerida Hoxhaj

  Eee esht e veshtir ta harrosh nje person q e ke dasht pa fund

  2 mesi fa
 • TSuNaMi
  TSuNaMi

  Γ‡ok GΓΌzel πŸ‡ΉπŸ‡·πŸ‡¦πŸ‡±β€πŸ’›πŸŽΆ

  2 mesi fa
 • Sabi Sabi
  Sabi Sabi

  Nice song

  2 mesi fa
 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi

  shum bukur bukur ju lumt badhkpunim prefekt

  2 mesi fa
 • Bali M
  Bali M

  Irkenc Γ« kalle krejth shum fort fare

  2 mesi fa
 • Islam Kull
  Islam Kull

  Shummmm e bukur kjo kenga Bravi

  2 mesi fa
 • Yll Dervishaj
  Yll Dervishaj

  Nice

  2 mesi fa
 • Shkoder Alllahhd
  Shkoder Alllahhd

  kombinim jashtzakonisht i bukur

  2 mesi fa
 • Ajmone Uruci
  Ajmone Uruci

  Kang e pazevendsushme nji kang qe 100 her e ndegjon edhe kur nuk te bahet e bajat bravo dyt jan te shelqxshem

  2 mesi fa
 • julia Gashi
  julia Gashi

  shummm shumm keng e bukur

  2 mesi fa
 • Radost Dimitrova
  Radost Dimitrova

  lyricstranslate.com/bg/kthema-return.html Return Irkenci: Return me the heart i gave you You don't deserve what I gave you I don't know if ihave said it because i was hurt when we broke up Katrina: Return to me the time I gave you Return the tears,return the bullets Better if they kill me rather than seeing you with someone else Irkenci: This heart,I will pick it up piece by piece My whole life I will love you for the rest of the life it is left in me Katrina: How wrong,how wrong,how wrong I know it from the beginning From love there is no cure Ahhh my soul Irkenci: Return me the heart i gave you You don't deserve what I gave you I don't know if ihave said it because i was hurt when we broke up Katrina: Return to me the time I gave you Return the tears,return the bullets Better if they kill me rather than seeing you with someone else In my heart ,for someone else there is no place in your whole life you gave me love but poisonous love Irkenci: How wrong,how wrong,how wrong I know it from the beginning From love there is no cure Ahhh my soul Return me the heart i gave you You don't deserve what I gave you I don't know if ihave said it because i was hurt when we broke up Katrina: Return to me the time I gave you Return the tears,return the bullets Better if they kill me rather than seeing you with someone else.

  2 mesi fa
 • Lionola Dia
  Lionola Dia

  kenga shum bukur edhe te dyt po kendoni bukur por ti kaltrin koke plak shum edhe syt ne grope te paskan hy sikur ato shtrigat plaka. mos u vesh mo si nuse se nuk i ka hije plakes jooo πŸ˜‘πŸ˜‘πŸ˜‘

  2 mesi fa
 • Kastriot Morina
  Kastriot Morina

  πŸ˜ŠπŸ€©πŸ˜πŸ‘

  2 mesi fa
 • Daniel Minecraft
  Daniel Minecraft

  Super kenge bravo te dyve jeni yje

  2 mesi fa
 • Tina Mazreku
  Tina Mazreku

  sa mir bravooo shum t mir jenii na knaqqttt bravoooΓ²oo

  2 mesi fa
 • Samsung Sa
  Samsung Sa

  Duhet te ma kthesh zmr Persi Lace 🌟🌟🌟

  2 mesi fa
 • Narcisa Narcisa
  Narcisa Narcisa

  Kthema zmr qe ta dhash ti se meritove dashnin Tim 😣😭😭nga dashnia spaska sherim sa kam vuajt kur u ndam me nje tjt smund te shoh πŸ˜­πŸ˜­πŸ’”

  2 mesi fa
 • Narcisa Narcisa
  Narcisa Narcisa

  Nje kng reale dhe shum prekeseπŸ˜­πŸ”«πŸ—‘

  2 mesi fa
 • Mimi Schmidt
  Mimi Schmidt

  πŸ’«πŸ‘

  2 mesi fa
 • Mimoza Rira
  Mimoza Rira

  shum e bukur koplimeti ❀❀

  2 mesi fa
 • Manjola Struga
  Manjola Struga

  Super kengeπŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ€©πŸ€©πŸ€©πŸ€©πŸ€©

  2 mesi fa
 • Lilli Mi
  Lilli Mi

  β€πŸ’”

  2 mesi fa
 • Kercova Tallava
  Kercova Tallava

  29.12.1989 U.N πŸ’˜

  2 mesi fa
 • Elisa Prendushi
  Elisa Prendushi

  Kthema kohΓ«n qΓ« kam humb, kthemi lotΓ«t, kthemi plumbπŸ™ˆΓ§farΓ« bashkΓ«punimi😍

  2 mesi fa
 • Joni Joni
  Joni Joni

  super

  3 mesi fa
 • Joni Joni
  Joni Joni

  je njesh

  3 mesi fa
 • Gentiana Elezi
  Gentiana Elezi

  Kenge shum e bukur bravo !Ke nje ze te embel!!!

  3 mesi fa
 • Astrit K Vlersoni
  Astrit K Vlersoni

  Ky meriton dhe mΓ« shum

  3 mesi fa
 • Ina Selimi
  Ina Selimi

  Gjithe jeten kam me te dasht sa jete m ka mbet ! ❀

  3 mesi fa
 • erisa begu
  erisa begu

  Kjo kenege eshte fantastike😍😍

  3 mesi fa
 • Jona Jona matmuja
  Jona Jona matmuja

  Me mira her e ngjoj kete keng zoti ju rujt super kenge yje te dy jeni suksese kudo⭐️⭐️❀️❀️

  3 mesi fa
 • Ilyrian Bloodline
  Ilyrian Bloodline

  Kurr mos u nal irkenc je i mrekulushem πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»

  3 mesi fa
 • shqipgaming shqipgaming
  shqipgaming shqipgaming

  Kaltrina selim urime kenga πŸ’–πŸ˜™

  3 mesi fa
 • shqipgaming shqipgaming
  shqipgaming shqipgaming

  Sa mir

  3 mesi fa
 • Yennia Malca
  Yennia Malca

  Waooooooooo❀❀❀❀❀❀❀❀

  3 mesi fa
 • Hidajte Nallbani
  Hidajte Nallbani

  Super kenge...

  3 mesi fa
 • Btflbrxgrl QUEEN
  Btflbrxgrl QUEEN

  πŸ‘ŽπŸ‘ŽπŸ‘ŽπŸ‘ŽπŸ‘ŽπŸ‘ŽπŸ‘Ž

  3 mesi fa
 • Mbreti Jetes
  Mbreti Jetes

  Irkenc Hyka ft Flori Mumajesi ❀πŸ’ͺ

  3 mesi fa
 • liridona pajaziti
  liridona pajaziti

  β€οΈβ€οΈπŸ™

  3 mesi fa
 • annonim anonim
  annonim anonim

  Love this song and love this singers

  3 mesi fa
 • enea ganiu
  enea ganiu

  Teksti Kthema zemren qe ta dhash Ti se meriton met dash Nuk e di a ta kan than sa kam vujt un kur u ndam Kaltrina Kthema kohen qe kam humb Kthemi lotet kthemi plumb Shum ma mir ata mem vra se me tjeter ty met pa Irkenc Kte zemer copa copa p.o. e mbledh gjith jeten ka me dasht sa jet mka mbet Kaltrina Sa gabim sa gabim E kom dit qe n fillim Nga dashina s ka sherim ah shpirti I'm Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton met dasht nuk e di A ta kan than sa kam vujt un kur u ndam Kaltrina Kthema kohen qe kam humb kthemi lotet kthemi plumb shum ma mir ata mem vra se me tjeter ty met pa Kaltrina Kte zemer per nje tjeter nuk kam vend gjith jeten mdhe dashni p.o. dashni helm Sa gabim sa gabim E kom dit qe n fillim nga dashina s ka sherim ah shpirti Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton met dasht nuk e di a ta kan than sa kam vujt un kur u ndam Kthema kohen qe kam humb kthemi lotet kthemi plumb shum ma mir ata mem vra se me tjeter ty met pa. Like plizz

  3 mesi fa
 • Pat Shala
  Pat Shala

  Bravo per tekstin ne video.

  3 mesi fa
 • Anastasi Coliu
  Anastasi Coliu

  Bravo ,super dhe kenga e radhes

  3 mesi fa
 • ΕλΡνα Σαρικα
  ΕλΡνα Σαρικα

  Shum kenge e bukur prekese bravo ju lumte goja suksese

  3 mesi fa
 • Bana Berisha
  Bana Berisha

  Give me back my heart that I gave you You dont deserve to be loved I dont know whether they told you How much i grieved when we broke up Give me back the time I lost Give me back my tears, give them back to me as bullets It’s better to be killed by them than to see you with someone else This heart, she/he picks it up piece by piece I will love her/him for the rest of my life whatever the lengh How wrong how wrong how wrong it was I’ve known from the very beginning There is no cure for love Oh my poor soul Give me back my heart that I gave you You dont deserve to be loved I dont know whether they told you How much i grieved when we broke up Give me back the time I lost Give me back my tears, give them back to me as bullets It’s better to be killed by them than to see you with someone else In my heart, there is no place for someone else All my life you gave me love but toxic love How wrong how wrong how wrong it was I’ve known from the very beginning There is no cure for love Oh my poor soul Give me back my heart that I gave you You dont deserve to be loved I dont know whether they told you How much i grieved when we broke up Give me back the time I lost Give me back my tears, give them back to me as bullets It’s better to be killed by them than to see you with someone else

  3 mesi fa
 • Nexharije Emerllahu
  Nexharije Emerllahu

  Bravo

  4 mesi fa
 • Roshi Tallamanda
  Roshi Tallamanda

  πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚β€β€β€πŸ’‹βš˜

  4 mesi fa
 • Soni Vl
  Soni Vl

  sa gabim sa gabim e kam dit qe ne fillimπŸ˜’πŸ˜’πŸ’”πŸ’”πŸ‘πŸ‘

  4 mesi fa
 • Max Kadriu
  Max Kadriu

  KΓ«ngΓ« e bukur, s'ka fjalΓ«. Irkenc Hyka - me e mbajtΓ« nΓ« mΓ«nd kΓ«tΓ« emΓ«r.

  4 mesi fa
 • Zsanett Zsibrita
  Zsanett Zsibrita

  ❀❀❀😘😘😘

  4 mesi fa
 • albania gaming tv
  albania gaming tv

  Kjo zemr Copa Copa po mbet me dhe dashni po dashni helm kthemi lotet qe kam derdh kthemi plumb shum me mir ata me vrai se me tjeter Ty me tpa

  4 mesi fa
 • Bernardo Rina
  Bernardo Rina

  Nuk ka dit mos degjoj t

  4 mesi fa
 • Bernardo Rina
  Bernardo Rina

  O zot cfsr kenge je njesh

  4 mesi fa
 • tayna tayna
  tayna tayna

  Shum ma mir ata mem vra sa me tjeter ty met paπŸ’₯πŸ‘πŸ’™LIKE

  4 mesi fa
 • Oscillator Gaming
  Oscillator Gaming

  Flori...... pastaj vjen Irkenci

  4 mesi fa
 • Mirlinda Bytyqi
  Mirlinda Bytyqi

  Bravo suksese

  4 mesi fa
 • Sabani Besnic
  Sabani Besnic

  forever kaltrina +irkenc

  4 mesi fa
 • Alma Muskaj
  Alma Muskaj

  Kthemi kohen q kam humb

  4 mesi fa
 • Aldon&Ajna Sylejmani
  Aldon&Ajna Sylejmani

  πŸ‘πŸ˜°

  4 mesi fa
 • Megiddo Megu
  Megiddo Megu

  Na fute ne tok me ket ze qe ke lorenc

  4 mesi fa
 • Mendime Bekiri
  Mendime Bekiri

  Kthema zemren qe ta dhashhhhhhh .! Uff 😒volumin deri ne fund .!!!!!!!

  4 mesi fa
 • Kiri Dafina
  Kiri Dafina

  πŸ˜­πŸ˜­πŸ˜­πŸ˜­πŸ˜­πŸ˜­πŸ˜­πŸ˜­πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”

  4 mesi fa
 • endrit kreka
  endrit kreka

  shum bukur te dua je i papar do te digjoj konget e tua

  4 mesi fa
 • Megiddo Megu
  Megiddo Megu

  Shum bukur kendon

  4 mesi fa
 • Megiddo Megu
  Megiddo Megu

  Kthema zemren

  4 mesi fa
 • Sherafkan Safarov
  Sherafkan Safarov

  πŸ€™πŸ€™πŸ€™πŸ˜ž

  4 mesi fa
 • Ermin Qava
  Ermin Qava

  Kthema kohen qe kam humb kthemi lotet kthemi plumb shum ma mir ATA .mem vra SE me tjeter ty met pa

  4 mesi fa
 • Gabriela Gabyy
  Gabriela Gabyy

  😍πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°πŸ€©πŸ€©πŸ€©πŸ€© ylli muzikes shqiptare 🀘🀘

  4 mesi fa
 • Migena Haziri
  Migena Haziri

  superrrrrrrrr superrrrrrrrr

  4 mesi fa
 • Emaa Gashi
  Emaa Gashi

  O Allahh mknaqii qikjo kong , the best song eveeeeeeeeeer 😍😍😍😍😍😍

  4 mesi fa
 • Mira Alataş
  Mira Alataş

  Do të kisha nder me këndu me Irkenç Hyken

  4 mesi fa
 • GAME ZONE
  GAME ZONE

  Kenget e tuja irkenc jan ilaq te qetesojn shpirtin

  4 mesi fa
 • Elida Sala
  Elida Sala

  super hit

  4 mesi fa
 • Despoina Lilaj
  Despoina Lilaj

  Je njeshi irkenc ... je dashuri.... 😍😍😍😍😍 shum respekte per ty ....edhe me plot plot suksese akoma...

  4 mesi fa
 • Erblin Lusha
  Erblin Lusha

  Super Kenge ... Super Super

  4 mesi fa
 • Andreina Memajdini
  Andreina Memajdini

  Super bravo😍😍😍

  4 mesi fa
 • Eni Eni
  Eni Eni

  Edhe ti per elvanen e ke πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚

  4 mesi fa
 • Miranda Simoni
  Miranda Simoni

  hahahaha hahaha

  4 mesi fa
 • brisi isirb
  brisi isirb

  Te lumte Irkenc vetem ti ke bere kenge te bukura

  4 mesi fa
 • brisi isirb
  brisi isirb

  Kenge shume e bukut

  4 mesi fa
 • Nita Murati
  Nita Murati

  SUPER KENG SUPER BASHKPUNIM GJITHQKA PERFEKT JU LUMT PER KET KENG NA KNAQET SHQIPRI KOSOV JENI NJE SEPAKU ME MUZIK E KU MA MIR MUZIKA I QAN EDHE MALET FLM QE NA BONI MU NI MIR MOS NA LASHT ZOTI PA JUVE ARTISTA

  4 mesi fa
 • Angel Angel
  Angel Angel

  Kthema zemren qe ta dhash Ti see meriton me t dashtπŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹β€β€β€β€super keng

  4 mesi fa
 • Luan Dana
  Luan Dana

  bravo kaltrina gjithmone e bone hit edhe irkenci mire

  4 mesi fa
 • Bella Lami
  Bella Lami

  Kthema zemren 😒

  4 mesi fa