Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: fanlink.to/Kthema
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA)
Mix & Master: JoJo

Irkenc on Instagram : smarturl.it/Irkenc
Irkenc on Facebook : smarturl.it/IrkencHyka
#irkenc #kaltrinaselimi #kthema

Commenti

 • GuilleCarral
  GuilleCarral

  Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

  9 ore fa
 • Dennis F
  Dennis F

  insta: zh.df

  12 ore fa
 • loren nerol
  loren nerol

  Music: Irkenc Hyka Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA) Bravo cuna......

  13 ore fa
 • Eurovision 2018
  Eurovision 2018

  Love this song,the voice of this girl is amaizing, love from Australia 🇦🇺

  Giorno fa
 • Nana Nonikashvili
  Nana Nonikashvili

  super

  Giorno fa
 • Natali Cagatay
  Natali Cagatay

  Loveee😍😘😘😍😍😘❤💘💘💋

  Giorno fa
 • Norik Norik
  Norik Norik

  viq vashdo❤❤❤

  Giorno fa
 • Aldo Hacker
  Aldo Hacker

  😏💔💔💪🔑

  Giorno fa
 • Tayna shqipe
  Tayna shqipe

  Irkenc 50 % - Kaltrina 50%=Hit100%...

  Giorno fa
 • merita deliu
  merita deliu

  Suksese shume bukur zeri dhe kenget tuaja

  2 giorni fa
 • Selami Ibeaimi
  Selami Ibeaimi

  Po zotri hyka ju lumet

  3 giorni fa
 • alb's live
  alb's live

  Sa gabim

  3 giorni fa
 • alb's live
  alb's live

  Shum mir

  3 giorni fa
 • Tumblr Pics
  Tumblr Pics

  shum i mir ky bashkpuim shqipri e kosov kur bashkohen aty suksesi nuk mungon kurr edhe ashtu te bashkuar kemi qen dikur e tash muzika mas shumti na ka bashku se edhe ne kohrat ma te veshtira gjithmon i kan kendu shqiperis kengetart ton e keshtu me muzik e kemi ndi veten me afer shqiperis edhe sot po reflekton dashurija qe kemi me njoni tjetrin si shqiptar por kur hyn edhe muzika ne mes gjithmon behet edhe me e fort gjithqka e ku ka me mir se me muzik te bashkohen njerzit sepse muzika eshte diqka qe te ngjall emocion e te knaq shpirtin dhe te shton jeten .veq perpara shqipe jeni ne rrugen e duhur se nese skan mujt politikanet me na bashku do te na bashkoj muzika e artistav ton te mrekullushem e ku ka ma mir

  4 giorni fa
 • melisa islami
  melisa islami

  Ku ka qen ky Irkenci me para? Bekuar qofsh qe ben muzike per veshet e sna nxjerr byth femrash si kta palo artistet e rinj

  4 giorni fa
 • Flora Ali
  Flora Ali

  Shum e bukur kenga😍😍

  4 giorni fa
 • Kejsi Aliaj
  Kejsi Aliaj

  Irkenc je nje super kengetar

  4 giorni fa
 • Florjandaa Morinaa
  Florjandaa Morinaa

  Pse po shkru palithje nuk shkru qashtu ethe nuk di shka ashte ma shpari ata qika e Di shka ashte nuk jam intereshuare um per ksi sene a ke kry shkoll ti se po fol palithje nue nuk jame ni feme se shkoje napere hotela ata kurvate shkoj ethe dine shka ashte OK shkru Kure ta se

  5 giorni fa
 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi

  shum bashkpunim imir bravo 1 jeni ne bot

  5 giorni fa
 • Lumturije Baftiu
  Lumturije Baftiu

  Shum kemg e bukur bravo kaltrina

  5 giorni fa
 • Mexhid Imeri
  Mexhid Imeri

  Keto kenge jane te rralla ....fantastike ju lumte

  5 giorni fa
 • Linda Vatnikaj
  Linda Vatnikaj

  😍

  5 giorni fa
 • Meri Bakalli
  Meri Bakalli

  Super kenge , epoka e Irencit bravo.

  6 giorni fa
 • Luani Yt
  Luani Yt

  Kenge e bukur Kthema.....

  6 giorni fa
 • Jona Jona matmuja
  Jona Jona matmuja

  Shumummmmmmmmmmm e bukur kenga urime zoti u rujt te dyve⭐️⭐️😘😘💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  6 giorni fa
 • JU.01
  JU.01

  you are the best

  6 giorni fa
 • Elena Aleks Herta
  Elena Aleks Herta

  Super këng Këngtar njish 👌👌👌👌

  6 giorni fa
 • Nora Troci
  Nora Troci

  Omg this voice😭😭😍😍

  6 giorni fa
 • Albina Nikqi Albina Nikqi
  Albina Nikqi Albina Nikqi

  😚😚😚😚😚😚

  7 giorni fa
 • Elidon Stenaj
  Elidon Stenaj

  Like per mundimin e atyne qe hupin koh per persona t'pa vler 👌✍️

  7 giorni fa
 • Seada Sina
  Seada Sina

  Bravo

  7 giorni fa
 • Gerion Hyska
  Gerion Hyska

  super kenge 😭😭😭

  7 giorni fa
 • Manda Nure
  Manda Nure

  Super kenge😍

  7 giorni fa
 • Dhurata Dora
  Dhurata Dora

  Shum zërin e mir ky Irkenci mendoj se ështe me i Miri ne estrad

  7 giorni fa
 • anastasia anna
  anastasia anna

  ☹️☹️

  7 giorni fa
 • Besa Paqa
  Besa Paqa

  Suuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeerrrrrrrrrrrr👌👌👌👌👌😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣

  7 giorni fa
 • Hacer Demirhan
  Hacer Demirhan

  Love this song❤ From Turkey 🇹🇷💜

  7 giorni fa
 • Jorida Sulejmani
  Jorida Sulejmani

  😍😍😍😍😘

  7 giorni fa
 • cool girls
  cool girls

  Like kush osht ktu para se mu ba hit

  7 giorni fa
 • Xhulia G
  Xhulia G

  Hit i padiskutuar, pershendetje nga gjermania

  7 giorni fa
 • Nela Ndreu
  Nela Ndreu

  kthema ❤ qe ta dhashe ti se meriton met dashte .nk e di a ta kam than sa kam vujt un kur u ndam .😢😢 ..... nje balade me ndjenja dashurie .nje bashkpunim super i dyve kengetarve te latentuar .Bravoooo 👌👌👏👏👏

  7 giorni fa
 • NaQo 007
  NaQo 007

  Kaltrina ze qe nuk harrohet leht 👏👏

  7 giorni fa
 • Laura Sandria
  Laura Sandria

  #1 ne zvicerr😍😍😍😍😍

  7 giorni fa
 • vAzoCkt TV
  vAzoCkt TV

  Oke

  7 giorni fa
 • Flogerta Lloba
  Flogerta Lloba

  Kenga me e bukur qe kam nigju naj hereeeeeee , 😍😍😍😍😍😍😍

  8 giorni fa
 • Valentina Stollaj
  Valentina Stollaj

  Super keng👌👌👌❤👍👍👍

  8 giorni fa
 • Laja Nela
  Laja Nela

  😍😍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏💞💞💞💞💞💞💝💝💝💝💟💟💟💟💟💟💟

  8 giorni fa
 • Xhoana Cullhaj
  Xhoana Cullhaj

  Kush tjetër po pret nji bashkëpunim me ylli limani? 😍😍 Always the best ❤ lov u

  8 giorni fa
 • Lulkuqe
  Lulkuqe

  👍🏻

  8 giorni fa
 • EGLI
  EGLI

  Super fare

  8 giorni fa
 • bella dream
  bella dream

  😚😚😚❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔💔💔💔

  8 giorni fa
 • Valmira Rudaj
  Valmira Rudaj

  Sehr schön Kaltrina Selimi😍💎

  8 giorni fa
 • Geraldina Dushku
  Geraldina Dushku

  Wau super kenge dhe super ze bravo irkenc suksese ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  8 giorni fa
 • Viola viola
  Viola viola

  😘😘😘🤗🤗🤗👏👏👏👏

  8 giorni fa
 • Joshua Mink
  Joshua Mink

  Langweilig

  8 giorni fa
 • Drin Memeti
  Drin Memeti

  Super bashkëpunimi 👍

  8 giorni fa
 • Adi Adi
  Adi Adi

  Eh si gjithmon keng qe te kenaq shpirti ben Irkenc Hyka bravo 👏👏 flm qe na dhuron kaq keng te bukura 😘😘 love you 😍😍

  8 giorni fa
 • Massimo Di Monte
  Massimo Di Monte

  Shume e bukur kjo kenge .

  8 giorni fa
 • era 99
  era 99

  irkenc si gjithmon i mrekullueshem me kenget qe kendon ❤❤❤

  8 giorni fa
 • bona zenelaj
  bona zenelaj

  😢😢

  8 giorni fa
 • Berisha Berish
  Berisha Berish

  e mir aa....

  9 giorni fa
 • Bahri Ujupi
  Bahri Ujupi

  super hit

  9 giorni fa
 • Trap
  Trap

  How the fuck did it go to #1?

  9 giorni fa
 • Mattsson 1
  Mattsson 1

  Nul

  9 giorni fa
 • Redi Stiven
  Redi Stiven

  Nuk na zhgënjen asnjehere gjithmonë kenaqesi të degjosh zerin e ketij djali vertet të talentuar 🌞

  9 giorni fa
 • Bekim Sefedini
  Bekim Sefedini

  Kallne ma shpesh

  9 giorni fa
 • ASK55
  ASK55

  Woaw this guy is hottttt

  9 giorni fa
 • diese _Kurdin01
  diese _Kurdin01

  Deutsche???😅😂❤️

  9 giorni fa
 • Voca itali
  Voca itali

  Ohh Shum kenge e qellume 💔👁💘👍👑🍰⭐🙏🙏👏👏👏👏

  9 giorni fa
 • Nora Nora
  Nora Nora

  i loveee it

  9 giorni fa
 • Lannda Ak
  Lannda Ak

  Kaltrina 👌👌❤

  9 giorni fa
 • Mergim Hasanaj
  Mergim Hasanaj

  Dëgjoje këngën në spotify open.spotify.com/user/31revyagh3vqw6cfwesrsyg7fpee/playlist/0PObB1lv4Ok0wj2shL8Iug?si=ErEJXbBhSSmkFvJdO42ZCQ

  9 giorni fa
 • Ajni Xhesi
  Ajni Xhesi

  Je kengetari im i preferum..kenget e tua te prekin ne zemer . Hallall lart e me lart

  9 giorni fa
 • Loreta Gashi
  Loreta Gashi

  Une Jam italiana po di me foto ship

  9 giorni fa
 • Loreta Gashi
  Loreta Gashi

  Sum i biker osht a po

  9 giorni fa
 • Miranda Kasa
  Miranda Kasa

  Bravo IRKENC HYKA

  9 giorni fa
 • Mevi Shehu
  Mevi Shehu

  Nje nga ato kenget qe e degjon mengjes , dreke , darke edhe nuk te merzitet. Very beautiful song ♥️

  9 giorni fa
 • S U P R E M Ez
  S U P R E M Ez

  I like this song! Like if you do too!

  9 giorni fa
 • Mirsad Rexhaj
  Mirsad Rexhaj

  Kombinim Fantastik!

  8 giorni fa
 • Clarek Milina
  Clarek Milina

  ♥♥♥♥♥

  9 giorni fa
 • leo-luca team
  leo-luca team

  Für alle deutsche schaut mal bei meinem Kanal vorbei ich rape und bin 12 schaut bitte vorbei

  9 giorni fa
 • DIVA 4EVER
  DIVA 4EVER

  Mbaresi dhe tek kjo keng

  9 giorni fa
 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao

  super super👍👏👏👏

  9 giorni fa
 • Anna Konomi Troka
  Anna Konomi Troka

  Sa bukur

  9 giorni fa
 • Vali Dora h
  Vali Dora h

  Favorite 🎶🎵🔊

  10 giorni fa
 • Atlantis Art
  Atlantis Art

  J'aimes assez bien même si je comprend pas vôtre langues

  10 giorni fa
 • Atlantis Art
  Atlantis Art

  💙

  10 giorni fa
 • Nantia Ever
  Nantia Ever

  10 giorni fa
 • Sokol Shqipe
  Sokol Shqipe

  Akoma po vuaj 😔

  10 giorni fa
 • Anxhela Hysa
  Anxhela Hysa

  Super keng ❤️❤️

  10 giorni fa
 • Eraldo Xhelili
  Eraldo Xhelili

  Irkenc, faleminderit që riktheve përsëri këngëtaren Kaltrina Selimi në muzikë. Dhe për ne fansat që duam zërin, këngët, muzikën tënde bëhu më prezent me intervista në gazeta, radio & televizion. Duam të njohim më shumë Irkencin.

  10 giorni fa
 • HR 13
  HR 13

  BIG BIG. Love from Croatia! Obozavam pjesmu! ❤️❤️❤️❤️

  10 giorni fa
 • Ndero Lima
  Ndero Lima

  Vetëm njerzit e shkolluar dhe artista te vertet te muzikes mund ta bejne nje keng te tillë , keng e bukur e klasit te pare qe nuk pershkruhet me fjal , gjithcka perfekt teksti dhe melodia . Ju lumtë

  10 giorni fa
 • Mirjana Morina
  Mirjana Morina

  Komplimente per kenget Irkenc si gjithmone na kenaq , suksese e gjithmone lart e me lart 🤗☺

  10 giorni fa
 • Samire Pllana
  Samire Pllana

  Teper mire hitttttt ju pershendes

  10 giorni fa
 • Fatime Gjoka
  Fatime Gjoka

  Kengë shumë e bukur like komentit nese mendoni se esht një. hit shum i bukurë!🙈

  10 giorni fa
 • Driton Kelmendi
  Driton Kelmendi

  Kengtari lrkenc dhe kaltrina selimi dy kengtare ma te mir sukese per juve dyve like bon ♥️♥️😘😘❤️❤️👌

  10 giorni fa
 • Elida Hajdari
  Elida Hajdari

  Ty te rujt zoti se ti te knaq shpirtin. Ne cdo keng tenden aty gjej veten.bravo Irkenc

  10 giorni fa
 • nsadriu
  nsadriu

  Shum këngë e bukur që të prek në shpirt.Suksese të dyve!

  10 giorni fa
 • Dosier K
  Dosier K

  Mashum se 100 milion view meriton Big up 🔊

  10 giorni fa