Merita Latifi - Vera pa mergimtarë

♪ 🎧fanlink.to/VeraPaMergimtar
Video : MProduction
Text & Muz : Kreshnik Avdiu
Ork : ArtiREC
Prod BY : MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj
Follow Mproduction on…
FB: smarturl.it/MproductionFB
IG: smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #MeritaLatifi
© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved

Commenti

 • isyourgirlrina isyourgirlrina
  isyourgirlrina isyourgirlrina

  Eh lej le ta shohin tash si është pa ne se sna dojshin. Shum Këngë e bukur të lumtë.

  Ora fa
 • besi lipjan
  besi lipjan

  Jo jo mos u tutni se vina se kena MI hek flokt se ma lir atje 😁😁

  5 ore fa
 • 0nii 123
  0nii 123

  A je normal

  5 ore fa
 • soiung toiue
  soiung toiue

  Texti i këngës shum i qëlluar, por zëri ëmbël dhe i ndjeshëm Shum komente jan me vend dhe të drejta

  6 ore fa
 • AureI Official
  AureI Official

  Bravo je e shkelqyer

  8 ore fa
 • Bedrie Ademi
  Bedrie Ademi

  O kena me ardh

  9 ore fa
 • soiung toiue
  soiung toiue

  kosov pa dal njeri te tjetri me nejt ju pershedes nga ❤ e me fat ju koft fiter bajrami te gjithve ishalla tjetrin e presim me vllazni e me motra kosov

  6 ore fa
 • Remzije Thaqi
  Remzije Thaqi

  InshaAlla kryhet kjo Sprovè met mira se jo Shejè e mir😐 Kèngè e qellum te Lumtè🤗

  9 ore fa
 • Hane Rama
  Hane Rama

  Sukesese zemre ke nje zah te mrekullushm🌟

  10 ore fa
 • Fatbardha Daliposka
  Fatbardha Daliposka

  Te lumt goja shum bukur e kendon e ke gjet kohen me kendu ket keng

  20 ore fa
 • dijar muja
  dijar muja

  Te lumt goja sa bukur po knon e shum keng e qellume po na qa jem ne gyrbet merzitet se cili per vendlindjen e vet.na mungojn prinderit na mungojn motra e Vllaznija inshalla Zoti e ban mir e shkojm te gjith Mergimtart te shpija💝😭

  22 ore fa
 • Fatjon Gashi
  Fatjon Gashi

  Bravo

  Giorno fa
 • Flora Tetova
  Flora Tetova

  Bida shun bukur

  Giorno fa
 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni

  Like one ☝️ million times Dashnin e kam

  Giorno fa
 • Lidia Cupi
  Lidia Cupi

  😞😑

  Giorno fa
 • Rafiz Selmani
  Rafiz Selmani

  Au ene ti mungojshe tash ofof kjo keng rri tash gurbet oj coron te marrt vdekja

  Giorno fa
 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni

  Po ku ke qen moj Merita..Ti meriton cdo fjal te bukur.Sukse sukse sukse❤❤❤

  Giorno fa
 • resul deliu
  resul deliu

  wowww

  Giorno fa
 • Marsela Preci
  Marsela Preci

  Yofo

  Giorno fa
 • Tetovare Sharri
  Tetovare Sharri

  Kenga me e bukur që e ke kendue ne jeten tende, te lunt shumë emocinuese për ne Mërgimtarët 😭😔

  Giorno fa
 • meti met
  meti met

  E Zoja boll

  Giorno fa
 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo

  pa kushte, pa interes e pa zëvendsueshme❤️Shihemi verës😃për gjyshen time dhe vendlindjen kam me notu nga deti🏊‍♀️🏊‍♀️🏊‍♀️😘

  Giorno fa
 • Miradije Hoti
  Miradije Hoti

  Respect per Kengen veq edhe Zoti na pa sa e Lshum rrugen e Zotit u mundojshim secili me fluturu pa Krih Respekti kaloj ne Urrejtje edhe te Rrim Mshel secili deri te mushemi mend kudo si jemi.

  Giorno fa
 • Voki Voki
  Voki Voki

  Pershedetje te lumt goja merita se keng e bukur shum e dhimshme zerin e bukur gjith mon kendofsh ishalla i.lumi zot ati kofshim fal e zhduk ket epedemi krejt bot te jemi shendosh e mir te gjith e vertet pa gyrbetqart nuk ka lezet se na e bojm shyhret kur vim ne kosov gezohet familja ishalla vim deri ver se boll kem mshel karantin na po edhe ju kosov pa dal njeri te tjetri me nejt ju pershedes nga ❤ e me fat ju koft fiter bajrami te gjithve ishalla tjetrin e presim me vllazni e me motra kosov

  Giorno fa
 • Voki Voki
  Voki Voki

  Voki nga sllovenija 🙌

  Giorno fa
 • Nure J
  Nure J

  Valla sedi spoeparendojna hiq qe sivjet spomujna meshku mapara ne vendlindjen kujemi lind ekujemi rrit ikeminprind qenapresin familjet tona😥😢😢

  Giorno fa
 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo

  😢😢😢

  Giorno fa
 • annag cocl
  annag cocl

  ahh gurbet flaka dalt gjithmon permallum jem per vendin tone :( ishalla bahet mir kosove te dua shume

  2 giorni fa
 • Art Baliu
  Art Baliu

  Suksese sa ma shumë

  2 giorni fa
 • Naser Llashtica
  Naser Llashtica

  Brravo shum bukur👍🏼👍🏼

  2 giorni fa
 • annag cocl
  annag cocl

  Kosovo 🇦🇹🇨🇭🇩🇪🇨🇮🇨🇵🇨🇿🇩🇰🇫🇮🇫🇴🇬🇧🇬🇪🇭🇷🇮🇸🇳🇴🇸🇮🇸🇰🇺🇸🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

  2 giorni fa
 • laskin riubn
  laskin riubn

  Like to activate.

  2 giorni fa
 • Shkelzen Gashi
  Shkelzen Gashi

  🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇽🇰🇽🇰🇽🇰🤦‍♀️🤦‍♀️

  2 giorni fa
 • Klotilda Bacaj
  Klotilda Bacaj

  Po ku ke qen moj Merita..Ti meriton cdo fjal te bukur.Sukse sukse sukse❤❤❤

  2 giorni fa
 • Senn Marco
  Senn Marco

  Wunderfoul voic.like🤗😍

  2 giorni fa
 • laskin riubn
  laskin riubn

  Like ??????

  2 giorni fa
 • Naile Tahiri
  Naile Tahiri

  Kufinjte do i thejm e Shqipni do vijme🥰🥰🥰

  2 giorni fa
 • dutoiu hour
  dutoiu hour

  Bravo na ke bo me qaj guri rend pushon ne vent te vet e vrtet shum 😢😢

  2 giorni fa
 • Fuad Dibrani
  Fuad Dibrani

  Qe 12 vjet skam qen! Edhe 12 000 mi me pas ymer nuk vije si musafir! Ekam ndal rrugen sepse po me thojn i huaj, budall( sepse kqyrum me ble sende vetum per ju me fitu naj dinar), Dal ne Korz me uqmall ne gjuh dhe fis e jo mu tall kafiqa , sepse ne mergim shumica jetojn mbyllun pun e shpi vetum me ardhne vendlindje per mos me hup gjuh e fis. Por ncuk, ekam pa sa esht ora me koh. Budalla kur mend ska me mledh! Mos Harro nqofse nuk mundesh me ba naj send ne kosov as ne gurbet ske me ba. E nqofse bahesh edhe kral kur njeri ski mu ba! Mos e hupni Moralin, sepse esht idenietety yt dhe esht gjysma e fehs! Nuk u Qujt emni i Fehs Islam kot! Por u qujt emni i Fehs simbass veprat e Ibrahmit. Nuk u zgjedhen peofetat nga pasuria e tyre dhe as nga pamja jo! Por uzgjedhen nga Karakteri , Morali, lojaliteti dhe Generösiteti. Kto 4 fjal duhesh ti veshes.

  2 giorni fa
 • New Life
  New Life

  du me ik nshpi 😭😭😭

  2 giorni fa
 • diungy alisnr
  diungy alisnr

  Bravo na ke bo me qaj guri rend pushon ne vent te vet e vrtet shum 😢😢

  2 giorni fa
 • dutoiu hour
  dutoiu hour

  Ne thellsi te ndjenjave njerzore!!! ❤🥺

  2 giorni fa
 • Brita Brita
  Brita Brita

  Shum kenge e bukur Faliminderit shum.

  2 giorni fa
 • aleksander mjeshtri
  aleksander mjeshtri

  16/3😭 🌹🥀

  2 giorni fa
 • Tina Tina
  Tina Tina

  😢😢😢

  2 giorni fa
 • diungy alisnr
  diungy alisnr

  Kush po e degjon kangen edhe po i shikon komentet like ❤👍

  2 giorni fa
 • Lendita Pukaj
  Lendita Pukaj

  Ska virus qe um ndal me shku te babi dhe te motra ime e dashur

  2 giorni fa
 • Elsara Neziraj
  Elsara Neziraj

  E pse kaq shum komente negative prej neve mergimtarve pse mos mi dhan perkrahje vajzes po me ofendu kjo nuk ka faj pse na shajn neve 🤦🏾‍♀️du bist so hübsch🥰

  2 giorni fa
 • Ambroz Frokaj
  Ambroz Frokaj

  Kosovo 🇦🇹🇨🇭🇩🇪🇨🇮🇨🇵🇨🇿🇩🇰🇫🇮🇫🇴🇬🇧🇬🇪🇭🇷🇮🇸🇳🇴🇸🇮🇸🇰🇺🇸🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

  3 giorni fa
 • Endrit Restelica
  Endrit Restelica

  Te lumte se ashtu eshte sdo jete njejte pa ju po ishalla covid19 e then qafen e po ik e shume shpejt kthehet normaliteti e ju mergata miresevini ne shtetin e Kosoves.

  3 giorni fa
 • Abi Ceni
  Abi Ceni

  Respekte! Pa tjeter me ardhe ne vendlidje 2020!

  3 giorni fa
 • Altin FN
  Altin FN

  ❤️😕

  3 giorni fa
 • Avni Ramadani
  Avni Ramadani

  Ne qe jetojm jasht ja kem boxh kosoves qe qka te mujn ti ndimojm pa marr parasysh se a na dojn a na respektojn. Se realitet esht qe shum fjal na thojn .mendjemdhaj Ausländer edhe qmimet kur te shef qe je prej jasht ti ndyshon dy her ma shum se qe jan. Ni far lloj hajnie naj bajn e kta nuk jav baj hallall me na vjedh.

  3 giorni fa
 • drttyu liqm
  drttyu liqm

  Bravo na ke bo me qaj guri rend pushon ne vent te vet e vrtet shum 😢😢

  3 giorni fa
 • Rebeka Rragami
  Rebeka Rragami

  marjana.rragami@gmail.com

  3 giorni fa
 • smithwesson870
  smithwesson870

  O pa Mergimtart as qent nuk ju kishin hanger.. krejt te mirat i keni prej tyne Mendoni pra pak... veç met i keni me ju dhan diqka po per pare duhet me punu vet, vetem ather ja dini vleren ma shum pares kur ju djeg shpina vet.

  3 giorni fa
 • Gani Hoti
  Gani Hoti

  Nuk ka Coronavirus as Covid 19 qe na ndan nga Kosova aty do te jemi kysmet.Kenge e qelluar suksese te reja Merita Latifi 🎤🎹👌

  3 giorni fa
 • drttyu liqm
  drttyu liqm

  Bota e bashkume azia amerika ................. Ku jan shkencetart çka po bajn studjusit Pse I hollen armet te tremun prej virusit ............... Ata qe drejt hanes u turren me vrap Shpik

  3 giorni fa
 • vLn vLn
  vLn vLn

  Ne thellsi te ndjenjave njerzore!!! ❤🥺

  3 giorni fa
 • Laureta Shpatollaj
  Laureta Shpatollaj

  Bravo veq suksese bree 😍😭

  3 giorni fa
 • mnika voli
  mnika voli

  Kush po e degjon kangen edhe po i shikon komentet like ❤👍

  3 giorni fa
 • ANILA Bytyqi
  ANILA Bytyqi

  Merita❤❤❤❤❤

  3 giorni fa
 • Shahiri diaspores Shahiri diaspores
  Shahiri diaspores Shahiri diaspores

  Ohffff😓😞😞😞😞😞😞

  3 giorni fa
 • mnika voli
  mnika voli

  Kerkush nuk e komentoj kongen a po ju pelqen apo jo e di qe ju kan fol nashta kur keni ardh ne pushime po pe shrtyzoni rastim ktu me i shpreh mllefet po sido qe te jete ju j

  3 giorni fa
 • Ariian Terziuu
  Ariian Terziuu

  Deri tash kesh tu i lexu komentet shum pak komente ken per ket kang tmrekullueshme krejt komentet ken “Msonu pa neve de na keni shah” e shum fjal tjera o popull a keni mu kthjell najher qika ka qit kang me ma rrespektu neve na qohmi tu i pa tylifar komenti edhe un jam n’mergim po corona mka zan ktu n’Kosov ngat familjes kshtuqe banu ma pozitiva njerz mos i perfshini krejt njerzt se sjan krejt nisoj 🤦🏻‍♂️ edhe 1 her suksese yll🌟 se smujta pa e ba edhe 1 koment tu e dit qfar populli budall jem

  3 giorni fa
 • Anita Pangaro
  Anita Pangaro

  Wow

  3 giorni fa
 • The Boss
  The Boss

  Ah moj Kosov e dashur syt me lot gjith na mbushen per ty ..

  3 giorni fa
 • Hello
  Hello

  Më vjen keq për ata që nuk kan mundësi me i taku të Dashurit e tyre syvjet😭😭ajo fjala njeri nuk ja din vlerën nji sendit sa e ka e kur i humb vuan për ta sivjet ju ka ra në Krye. Hypni shti qmimet 2 fish, thujni muajt e Budallve, shpërbleni shty me mrrola, net vije shti era Kredi. Ju kurr nuk e keni kuptu se krejt ne kemi lan vendlindjen😢 qe juve me ju ndihmu edhe prap na urrejni. Sivjet jeni rahat prej neve shti knaqnu, se për neve ka në Mërgim gjithshka veq dashnija për juve edhe Tokën ton nuk ka. INSHALLAH SIVJET I QELNI SYT EDHE NË VITIN E ARDHSHËM NA PRITNI ME DASHNI EDHE E KUPTONI SE PA MËRGIMTAR KANA SI DIMRI PA BOR. NA E JAPMI JETËN PËR JU, JU JEPNA VETËM DASHNIN QË E PRESIM PREJ JUVE😭😭😭

  3 giorni fa
 • Djdyli Dyli
  Djdyli Dyli

  Besoj qe shimi ne vitin 2021.sepse ka hup edhe Rrespekti ska Rrespekt ma veq Fjal te Ndyta

  3 giorni fa
 • Valon Gashi
  Valon Gashi

  Shum Kang e bukur Po merita latifi osht shum femen Ma e bukur 😍

  3 giorni fa
 • Feride Morina
  Feride Morina

  Te tumt ,tem prekse ! E dashur mbi te gjitha mpelqej veshja jote.

  3 giorni fa
 • Makbule Behari
  Makbule Behari

  Kukuuu qikkk ku pi gjen kto tituj e kto fjale🤯😭❤️

  3 giorni fa
 • Prena Krasniqi
  Prena Krasniqi

  As niher ne shekuj bota nuk ka pa per diçka qe zduke kaq en hall me ra.................. Per nje dhoj mikrobi per te ardh prej kine qe i ra gjith klobit si thika mas shpine............. As tetan emrin nuk ja thona dikush thot komit dikush thot korona ............... Dhe spo ka ilaçe dhe spo gjindet vakcin Bota u ba spital burg e karantin .............. Kombet kan kalu mortaj e koler Luftra malaje me qindra mija her ................... Po kurr ma i frikshem nuk ka qen armiku Se si sot kurr globin se ka zan paniku ............... Kurr kaq e dorzume ska qen politika Bota e bashkume azia amerika ................. Ku jan shkencetart çka po bajn studjusit Pse I hollen armet te tremun prej virusit ............... Ata qe drejt hanes u turren me vrap Shpiken interrnetit shpenziren e ban zap ............. Dhe sot gjith njerzimin ne luften finale Dalin ej servilin ilaçe banale .................. As kurrkush ne bot sot nuk asht i lir Me qindra qytete duken shkretetir ................ Me urdha kritike Dal nga qeverit Nim per ne u bafshin Vetem perendit.🙏❤️ 😔😭💔

  3 giorni fa
 • Beso Osmani
  Beso Osmani

  HALLALL TKOFT

  3 giorni fa
 • Eduard Elshani
  Eduard Elshani

  Bravo merita kenge e qelluar

  3 giorni fa
 • Bislim Sabani
  Bislim Sabani

  Pameshku n tetov sela jo me umshel kufijrij por me e shfajcijt me shfajc oparat. Doshkoj po jo koraona 🦠 po shkoj the dokalli dila nja10000/15000€ ene roft🇮🇹🥂🇦🇱

  3 giorni fa
 • Salihe Spahiu
  Salihe Spahiu

  ♥️♥️

  3 giorni fa
 • skenda 1234
  skenda 1234

  Nëse ka darsma ne ket ver i ke siguru

  3 giorni fa
 • hekuran krasniqi
  hekuran krasniqi

  Kerkush nuk e komentoj kongen a po ju pelqen apo jo e di qe ju kan fol nashta kur keni ardh ne pushime po pe shrtyzoni rastim ktu me i shpreh mllefet po sido qe te jete ju jeni njerz ton gjaku jon ju pershendes inshallah bahet mire per kret.

  3 giorni fa
 • Avni Farizi
  Avni Farizi

  Te lumt Merita

  3 giorni fa
 • Bajram Gashi
  Bajram Gashi

  Te lumtë merit ☺💓💖

  3 giorni fa
 • Bajram Gashi
  Bajram Gashi

  😢😢

  3 giorni fa
 • Anonymous Anonymous
  Anonymous Anonymous

  un nkosov kom ardh qdo 2 muj tash mo prej kti viti njo 2 ose 3 vjet pauz me shku shtete tjera mi vizitu ma mir edhe e di ku po hargjoj bile ja vlen ma mir se me hargju palidhje kosov sja vlen mo i kisha lut kejt mos me shku njo 2 vjet arsyja se e kem pa qe sja vlen mo nks me investu as me hargju at vend mo respekte pi svicres🇨🇭

  3 giorni fa
 • une unë
  une unë

  Aspak nuk po me bie menja Te vij ne ate vend ce çdo dit po fundoset edhe buken that spo kan 😥

  3 giorni fa
 • ekuronreci
  ekuronreci

  Texti i këngës shum i qëlluar, por zëri ëmbël dhe i ndjeshëm Shum komente jan me vend dhe të drejta

  3 giorni fa
 • Pashije Rexhepi
  Pashije Rexhepi

  bravo e ke knaq😂😂🤣🤣

  3 giorni fa
 • Naser Hoxhaj
  Naser Hoxhaj

  Kjo kenge shum e qelluar, por i kemi perbuze mergimtaret tash i shohim pasojat!

  3 giorni fa
 • _Iamgreta_ Al
  _Iamgreta_ Al

  kam 5 vjet pa shkelur ne memen shqipri😭💜ket vit qe kisha ne plan smunda

  3 giorni fa
 • Shkelzen Gashi
  Shkelzen Gashi

  Flak

  4 giorni fa
 • Redzo Osmani
  Redzo Osmani

  Tlumt Merita vazhdo kshtu

  4 giorni fa