No video

Commenti

 • Jonuz Ali
  Jonuz Ali

  Si keto kurva ka shume po pati mamin kurve eshte dhe ebija

  5 giorni fa
 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius

  Femra budallacke 👎👎👎👎👹

  7 giorni fa
 • Charli K
  Charli K

  Po ska faj kurva me ket rrot kari qija robt po un ctaksirat kam me pa ket fucking idiot shum mir ja ke bo kti karit

  10 giorni fa
 • Daron Selmani
  Daron Selmani

  O ne njanen an nuk kan faj femrat . Po kto kara meshkuj si puna e tij . Si rrahet baba per gru ma ta qisha rracen ne vorr . Po a tka tradhtu rrasi karin maro pun . Ca je bashku kur te ka tradhtu . Ca kar mashkulli je ti ? Edhe ajo paska ken nji kurv e malle . Thot aty ne msg me ngacmojn shum ? Nrm kur je kurve qe te gacmojn ?

  10 giorni fa
 • Boni Durres
  Boni Durres

  Ma Kurven tani

  22 giorni fa
 • Azem Ramadani
  Azem Ramadani

  Knaqesh ti Odeta tete refejn njerezit per tradhetiat ne cifte shkrihesh ti ndegjosh

  Mese fa
 • Gentibravo Cara
  Gentibravo Cara

  a eshte gjetur ky mateo.

  3 mesi fa
 • Demir Cara
  Demir Cara

  Mos e vrit mendjen vlla se ka gra plot sikur e ka kerkuar e ka gjetur.

  4 mesi fa
 • Florida Dauti
  Florida Dauti

  Aman surrati asj kur nuk respekt familjen ajo dhe ne Han te shkoi ajo po kuck quhet keqardhje per voglushen qe mos behet si ajo kuck se vetem nen nuk mund ta quash

  4 mesi fa
 • Τονι Τονις
  Τονι Τονις

  Kurve e pa ngopur me k...r.K..ri per ate eshte me date skadence.

  4 mesi fa
 • Elsa Hoxha
  Elsa Hoxha

  Nje gru e martuar dhe nje burr i martuar ska ci duhet fb por puna te punojn te rresi femijet ato ciftet qe merren me fb vec kerkojn burra e gra se per gje tjetet sesht fb vec me pa byth femrash e gjoksin qe e nxjerrin si lopat se u ka mbush shqiperija e kosova vec me kurva

  4 mesi fa
 • Metihe Xhemaili
  Metihe Xhemaili

  👍👍👍👌💝

  Mese fa
 • Areti Bajo
  Areti Bajo

  lumadhi ti dhe aty ne emisjon spikerja do ti ndreqi briret qe te rendojne ne maj kokes??? o zot CA meshkujsh

  4 mesi fa
 • Sandri B
  Sandri B

  kshu esh kur t shpeton litari na duart. ksaj i bie qello dhe nje her pa t shikosh pupupu

  5 mesi fa
 • Delvi Daci
  Delvi Daci

  O idjot po te isha un ne vendin tend do ekisha vrar at kurven dhe fmin ja kisha marr po ti qenke nje kokerr idjoti

  5 mesi fa
 • No Sleep
  No Sleep

  Ik viju viz Edhe vajzes Edhe asaj a se kupto qe ajo t merr per njeri mrehum kap vazhdo jeten tende futi i tmartuar me noj vajz t mire Edhe harroje ate kurven se dhe vajza si ajo ka per tu bo pa merak vazhdo merru me tregti nxirr noj lek ne menjean mbas 10 vitesh me ato lek qe ke nxierr me nje an paguj noj njonin t ja qij rracen ta heqi qafe...

  5 mesi fa
 • Albert Rukaj
  Albert Rukaj

  Oooo ajo nuk ka hasur ne nje burr me hunden me lesh qe tja theje turit por ja qe paska pas nje burr te urt por femrat e tilla kshu bejn medet per ty mi kurva e botes se te han ty me has ne ter burrat e botes o kurva e botes..

  5 mesi fa
 • GEZIM HYSENI
  GEZIM HYSENI

  PO.KJO ESHT KURV ME DAKU CTE DUHET AJO

  5 mesi fa
 • Arbri Saliu
  Arbri Saliu

  O mor qyqar ç'të ka zënë ty mos zente hasmin.Bej analizë ADN-je vajzës së ndoshta nuk është e jotja e kot lodhesh.Nga kurvat çfarë s'të vjen.Mjere ajo vajzë c'nene ka,ishalla si ngjan kurves

  5 mesi fa
 • Nacionalist Vlore
  Nacionalist Vlore

  Po cfar burrec je ti, ajo e punonte me te tjere si ne Itali kur ti ke qene ne burg o idjot. Ti je nje koqe kandari

  5 mesi fa
 • Vivian Ka
  Vivian Ka

  O ishkreti ti cjan keto gra keshu e zot gjyna mavria upleks me kurven

  5 mesi fa
 • XHAXHI XXXL
  XHAXHI XXXL

  tani e nenvlersojn Kanunin e Lekë Dukagjinit se po te ishte ne fuqi ende (jo ne te gjitha rastet) do shkonin gjerat shum me mirë.

  5 mesi fa
 • Marksen Sula
  Marksen Sula

  Odeta je si shpirt!

  5 mesi fa
 • Kel Basha
  Kel Basha

  Ta ka pare I madhi Zot qe je ndare nga nje femer e till imagjinoje sikur te kaloje jeten me nje person te till. Paske qene I drejt. Cdokush mund te beje llafe me prinderit se po shoh komentet si pa logjike, por mos e vrit mendjen fare. Gjej nje nuse familiar qe te pershtatet sa per vajzen ajo do ta sjelle vete se per femra te tilla femija eshte shume pengese. Njerez te tille si ajo I shfaroste I madhi ZOT nga faqja e dheut. Je dial I mire mos u dorzo

  5 mesi fa
 • Semuga S
  Semuga S

  Eshte nje shprehje popullore kosovare ndoshta me teper qe thot: Nese babai te behet gomar mos i hyp por vetem ngrihe, qe do te thot mos e rraf mos e keqtrajto sepse eshte babai.

  5 mesi fa
 • miki musliu
  miki musliu

  Shum keq , shum xhynah i ngrati .shihet qe asht i sinqert

  5 mesi fa
 • duli banda
  duli banda

  Shum keq me femra te keqia zoti na rujet nga keta njerzit femia qa faje ka pa bab qe don kurva me u pallu

  5 mesi fa
 • Trieshi
  Trieshi

  Adin kush mem tregua èn cilin kanal èn ky emisjon. Vet jetoj ne USA. Kam programet shqip. Dèshiroj me dit a asht èn Klan tv a nè cilin. Dhe nè sa ora. Ju lutem. ??????????????🇦🇱🇺🇸

  5 mesi fa
 • porta di paradiso
  porta di paradiso

  Ne tv report

  5 mesi fa
 • Kapopi Bosi
  Kapopi Bosi

  Shqipatar analfabeta shka mshir si puna e ktyne qe jam katnar pa shkoll ka sa dush shqiperia prandaj duhet mi heq qafe ... Rroft brezi ri Varfnia vjen nga padituria Hajt shnet.

  5 mesi fa
 • Xhemail Xhemaili
  Xhemail Xhemaili

  Avokatat mbrojn interesin e vet vec per tmar leket se asgje nuk bejn krejt jan per ti vra se gjithmon i ndimojn femres edhe gjikata njelloj hajdut jeni gjith

  5 mesi fa
 • Rosa Gjika
  Rosa Gjika

  Po Ku mbahen ato nga fjeri. K......jan te gjitha

  5 mesi fa
 • T Bone
  T Bone

  Rosa Gjika Po ore po, qyteti i Fierit e ka fajin se atje e msojne seksin ne shkolle. Hajde mendje hajde. Ktu ne shkolle un kam mesuar diçka tjeter. Mos e gjeneralizo nje popull apo nje qytet me sjelljen e nje njeriut. Me pak fjale mos i fut te gjith ne nje thes.

  19 giorni fa
 • Bleri London
  Bleri London

  Rena Shkirti 😂😂

  5 mesi fa
 • Rena Shkirti
  Rena Shkirti

  O rasa gishtat sjan njesoj megjithate injoranca jote ska limit !

  5 mesi fa
 • Erind Farruku
  Erind Farruku

  Po I k er cun martohu gjej I femër tjt.. Qr asaj fucking kurve

  5 mesi fa
 • Nexhat Murati
  Nexhat Murati

  Po perse ke ardhur more gjynah te rrefesh ne ket studio te ndegjojn e gjith Shqiprina ik ma shpejt ne shpi.

  5 mesi fa
 • Carlo king
  Carlo king

  O zotri nusja jote të ka bë magji me dheun e nji varri dmth sigur se dheu ësht i ftohët ashtu ti të ftohish prej saj.

  5 mesi fa
 • Jorina Ces‘t la vie
  Jorina Ces‘t la vie

  Me popull budallenj se ju shqiptares e shqiperis nuk ka pz 😂😂😂😂 Vec te ju ndodhin kto budalliqe hahaahahaha

  5 mesi fa
 • T Bone
  T Bone

  Jorina Ces‘t la vie Kto ndodhin ne qdo shtet te botes ne qofte se ke jetuar jashte e di vet.

  19 giorni fa
 • Midat Bleta
  Midat Bleta

  Jorina Ces‘t la vie keto nuk ndodhin edhe aty ku jetone ti

  5 mesi fa
 • Marksen Sula
  Marksen Sula

  Shigo mos te ket ber manaja me komshiun bej nje pytje sa mos te jet von o bore ti te shash shqiptart kurva ka kudo ne bot

  5 mesi fa
 • lili oco
  lili oco

  Ose spo i thua te gjitha keto ti zoteri,ose se paske kuptuar fare brengen e asaj zonje ti .Asnje nuk do ta prishi familjen,ajo e ka treguar qe esht bere pjese e sakrifices tende ka emigruar me ty etj.Po fakti qe nuk kan pasur mardhenie te mira me njerezit e tu do kete pasur edhe kjo ndonje shpjegim ,Mbase esht ndjer e ofenduar ajo nga njerezit e tu.edhe ato qe te takojne do ti maresh ti nga babai se u bere me grua me femi,kur do ti maresh ,kur te rritet femija.po ti kishe ne emrin tend planifikoje si ta ngrije jeten,kurse keshtu......bridhni shteteve te botes,torturo gruan torturo femin,keto sti ka njeri per borxh.keto vuajtje vin si pasoje e paaftesise tende si burre ti dalesh balle familjes. ti ose se ke perfillur shqetesimin e saj ose se ke kuptuar fare ate.Ti dukesh te kesh qen ne autobuz gjithe kohes.duket sikur ajo esht lodhur me ty normal qe edhe fundi i ketyre puneve ndarje dhe lidhje te reja do te jen.se ajo e re ishte akoma.pak nga pak ta paska treguar kjo qe lidhja po ftohej ti rralloi telefonatat etj.duket qe esht lodhur me ty.Pse su ule ta pleqeroje ket muhabet se biseda zgjidh gjithcka ,por i le te akumuloheshin gjerat? Mua nuk me duket qe ka pasur faj ajo ne prishjen e jetes bashkeshortore,..pastaj per lidhjen pas divorcit me femin,bej cte thot avokati.Mos i thuaj kurve se kjo nuk esht sjellje e shthurur por normale kur nje martese mbaron emocionalisht,mos u bej burrec duke then fjale te keqe per ate qe iku qe sesht prezent.duhet te ndryshojne meshkujt shqiptar mentalitet dhe te ulin hunden te pranojne gabimet e tyre.kjo esht ne te mire te tyre.

  5 mesi fa
 • Ria Ormenaj
  Ria Ormenaj

  Cfar buce

  5 mesi fa
 • Doris Malgjoni
  Doris Malgjoni

  O te qifsha robt burre legen ik o idjot

  5 mesi fa
 • Festim Merdita
  Festim Merdita

  ty te mungoka nje bibiron o poccc

  5 mesi fa
 • Festim Merdita
  Festim Merdita

  +Vjkjhnlllnkhgf Hkcfuk🤣🤣🤣gjynof i shkretii

  5 mesi fa
 • Vjkjhnlllnkhgf Hkcfuk
  Vjkjhnlllnkhgf Hkcfuk

  Festim Merdita Hahahahha Hahahahha Hahahahha

  5 mesi fa
 • raldi mujsaku
  raldi mujsaku

  Ty te pasa nem baba o mut. Po a ke ftyr me tregu u zure me baben per gruen qe ta q.....n te tjeret. Ty kane kokrra e mutit se veq burr smun te Thom.

  5 mesi fa
 • aj gashi
  aj gashi

  E more legen te qon dor ne prind te vret zoti nej me vjen keq hiq per ty

  5 mesi fa
 • Iris2 Iris2
  Iris2 Iris2

  Po si ska turp ky cornuto edhe te dali ne TV?👿

  5 mesi fa
 • orhan nuhiji
  orhan nuhiji

  Mbasi te trathtoj e braktisi gruja dhe rrafe prinderit ka do shkosh tash kolovar Qdokush ka ate qe meriton e edhe ti nuk meritoje me mire

  5 mesi fa
 • manuela manuela
  manuela manuela

  ahaahah kur tradhtojne femrat keta tipa dalin tv.kur tradhtojn burrat per burrat sqenkan gje..ti zotrote ke fain ca ke ber per te e ke mbajt afer prane teje ke bere per te ..sjellje vjen prej jush zotrote fai eshte i yti sepse ate gjendrim do mari ajo ate frym jush do mari pahh se ju i lini me prindrit edhe vet ikni e bridhni me kurvat ..por un te isha si ajo..ndahesha edhe shikoja jeten time sesa te beja keto gjera me burr ne krahe oer keto ne cift nuk jam dakort keto gjera nuk behen keshtu ne cift qe te tradhetojn ..keto gjerat zgjidhjet pa patur femije.nqs se do lere qe ne fillim sesa te ndodhin keto gjerat deri ketu turp .sje i zoti per familjen tuajen..😈😈

  5 mesi fa
 • Ilir Bajraktari
  Ilir Bajraktari

  Valla bo me mtradhtua gruja ma mier spo flas...

  5 mesi fa
 • Jasin Riduan
  Jasin Riduan

  Ffide

  5 mesi fa
 • grin
  grin

  rrena,cdo gje per reklam te televizionit

  5 mesi fa
 • Samsung Nokia
  Samsung Nokia

  O avokat o kokbyth kush ta ka dho licencen per avokat ty o pall qeke sikur tpaska perplas kamioni

  5 mesi fa
 • Xristos Markos
  Xristos Markos

  Qe te kesh lidhje me keto kategorish femrash eshte humbje kohe

  5 mesi fa
 • Alketa Lala
  Alketa Lala

  Vdekshin ishalla keto femra te tilla nuk tradhetohet njeriu qe e do

  5 mesi fa
 • Marigona Nəhåt NM
  Marigona Nəhåt NM

  Njeriu kur e don dike me zemer, atehere nuk e tradheton pavarsisht distances e gjithave. Dashuria kerkon besim mirkuptim dhe respekt. Po ne qoftse mungoin prap me mire ndarja me kohe se sa tradhetia ne vazhdimesi.

  Mese fa
 • Marksen Sula
  Marksen Sula

  Nk po vdesin po perahpen pa fund u mush i gjith vendi me kurva!

  5 mesi fa
 • Tor Vlashi
  Tor Vlashi

  Duhet me fol me Diamandin blu që ti heqi shjtanin se I paska hy shejtani ksaj hahahahhahahaha

  5 mesi fa
 • florian Nikolli
  florian Nikolli

  Pershendejte nga londra dua tju them zoti mos naj leshoft keto ferma pise duhen djegur me benzin uroj o shoku ta gjesh dritesin tend

  5 mesi fa
 • Meryem Safani
  Meryem Safani

  Mir e ki vet femen jom po kjo osht viq ni kurv sen mashum

  5 mesi fa
 • Nati Musollari
  Nati Musollari

  Pika kurves

  5 mesi fa
 • Gani Zekaj
  Gani Zekaj

  erjon qenke shume i durusheme,se asaj pak tja futeshe trotile s8,ta qosh ne ajre ate lavire.

  5 mesi fa
 • joni aliraj
  joni aliraj

  gruaja...ose ta shkaterron jeten ose ta rregullon ate.... kjo eshte tek e para. ndyrsire femer

  5 mesi fa
 • Mimo01 Izito
  Mimo01 Izito

  Ish gruaja juaj paska qen me nje semundje patologjike e cila quhet covert narcisist personality disorder, Jan mashtruese manipuluese tradhtare dhe te ngatrojn me njerzit e gjith familjes ke shpetuar prej kesaj shtrige te qelbur, Edhe un kam kaluar te njejten gje 8 vjet martes keta njerez neritohn burg te perjetshem dhe tu hiqet e drejta te bejn femi sepse nuk duan askend keta njerez femin e mbajn per ta abuzuar emocionalisht sepse keta njerez ushqehen me dhimbjen e te tjerve

  5 mesi fa
 • Arjan Filoni
  Arjan Filoni

  +Ajshe Neziri Çfar gjuhe esht kjo ?🤔

  5 mesi fa
 • Ajshe Neziri
  Ajshe Neziri

  И Ќ Вториот ќ Ц

  5 mesi fa
 • Arjan Filoni
  Arjan Filoni

  I ke rene kokes me kete koment shum femrave. Dhe pse dikush e arsyeton kete kendveshtrim te femrave nen pretekstin, qe ngaqe jan me te dobeta se mashkulli, skan rrug tjetrr pervetç se ta hajn ate " per padrejtesit e tija mbas shpine " se perball e din qe sja del dot !?

  5 mesi fa
 • alb 95
  alb 95

  Mimo une kam shum respekt per ty si psikolog qe je kam degjuar shum fjale te mira nga njerezit e tjere si psikolog qe je. Ti meriton qe te jesh nje psikolog ne shqiperi sepse na duhen njerez si ty. Me respekt Amit Hazizi.

  5 mesi fa
 • Leonora Tika
  Leonora Tika

  Or djal nuk ka nen ne bot apo vjerr te bej magji djalit apo nuses Por me sa duket ty te ka ren fali Me nje rrospije ne shpirt qe ke arritur deri ketu. Von apo shepejt zoti do ti kthej te keqiat qe ke perdorur dhun ne familje

  5 mesi fa
 • EL Elda
  EL Elda

  Leonora Tika Po ja qe ka si tia bejme. Dhe keto gjera ndodhin vetem tek njerzit me kapacitet te dobet. Tek ata njerez qe nuk njohin dashuri apo harmonie

  4 mesi fa
 • Agush Hakani
  Agush Hakani

  Po' hik or legen sé ti nuk deshka baben tat or bari delesh ta ka Bo mir ajo o pleher

  5 mesi fa
 • Alma Tsala
  Alma Tsala

  Kot nuk thon femra fut shejtanin ne shishe. mjer ku ishkreti we ika besuar asaj gjarpri me dy koka

  5 mesi fa
 • T Bone
  T Bone

  Alma Tsala Ça shejtani ne shishe aman se ne fund femra vetem vetes i ben dem.

  19 giorni fa
 • Rita Luneto
  Rita Luneto

  Ti mor djal i mbar nuk ben hajr i ke vu dor babait per nje cop kurv..sot per sot kurvat me te rrezikshme i ndegjoj ne shipri

  5 mesi fa
 • T Bone
  T Bone

  Rita Luneto Ska lidhje vendi me kurvat. Kurva ka plot ne cdo vend. Amerika latine ka plot

  19 giorni fa
 • duli banda
  duli banda

  Rita Luneto e vertet

  5 mesi fa
 • Luljeta Marku
  Luljeta Marku

  odeta kto se te japin informacjon jan te rremta po don me hup gjurm pse thojn dua te ngel anonim

  5 mesi fa
 • stagemusic
  stagemusic

  kurva thote me ngacmojne shume normale kur je kurve te gjith dojne vetem nje gje kur je kurve

  5 mesi fa
 • Lola Λολα
  Lola Λολα

  O zot si c'menden keto gra kështu ,o morjta që nuk ju ha o zot i madh me gjith fb. Shumica nga rjetet sociale ndahen turp turp per keto femra , mir per burat qe skan respekt po as femit nuk llogarisin nuk duan tia din 😤 gjynah ky mavriu 😢eh lumadhi ti 😢

  5 mesi fa
 • Leart Kryeziu
  Leart Kryeziu

  +Seni Sulko Po nje fjal thot nje her te vjen vera ka dera

  4 mesi fa
 • Lola Λολα
  Lola Λολα

  +Seni Sulko Prsh. Po ja qe i bjen per pjes njerezve te mir keto lloi femrash Patriot njeriu I mir ska risk per fat te keq 😢 Të gjitha nga pak kan faj fb.njera tjetra keto duan plumbin në lule te ballit se nuk Jan per familje ,po sigurisht qe nuk ka per te gjetur me te mir se ky po mjer ato femi qe do riten me ate lloi plere se nënë nuk është ,nejse patriot zoti ju ruajt🙏 nga keto ndyresira ta them kete si moter respect 🙋

  5 mesi fa
 • Lola Λολα
  Lola Λολα

  +Ardit Topalli Respect Patriot 🙋

  5 mesi fa
 • Seni Sulko
  Seni Sulko

  Mos te rent per pjes thuaj se nuk ja ka fajin fb asj por ja ka fajin dicka tjeter.. se person me te mir se ky nuk ka per te gjetur me!

  5 mesi fa
 • Ardit Topalli
  Ardit Topalli

  te lumt goja moj goc bravo

  5 mesi fa
 • Aneta Mojsidhi
  Aneta Mojsidhi

  esht ngop me buk fshatarja.dhe ka mesuar ne dfb te jetoj me mir

  5 mesi fa
 • Andrea Andrei
  Andrea Andrei

  😂😂

  5 mesi fa
 • Stavrosbibos Bibos
  Stavrosbibos Bibos

  þ uuuuuuuuuu

  5 mesi fa
 • Stavrosbibos Bibos
  Stavrosbibos Bibos

  keq

  5 mesi fa
 • Enver Azizi
  Enver Azizi

  Knaqesi

  5 mesi fa
 • Besian Bala
  Besian Bala

  Këto lloj qelbersira duhen rrahur 3 here ne ditë para buke e mbas buke😁

  5 mesi fa
 • Nexhat Murati
  Nexhat Murati

  Mashkull i bute te kokshe esht dashur ta rrahesh mir more burr i dheut.

  5 mesi fa
 • sony arya
  sony arya

  e ce do? ajo qe e ka ne thua bej ca te duash,ate e ben! thuaj ta ndante qe ne fillim pa hyr ne sherr me prinderit e shkrete!

  5 mesi fa
 • Besian Bala
  Besian Bala

  O qyq o qyq

  5 mesi fa
 • Shkurte Mar
  Shkurte Mar

  I shkreti sa gjynaf shum i sinqerye ajo per ca kuptoj un ka lujte m te ky njeri shum i senqert

  5 mesi fa
 • greis greis
  greis greis

  Edhe un ashtu mendoj

  5 mesi fa
 • TONI LONDON
  TONI LONDON

  je aq viktim sa as se kam dit qe ka njerz ket nivel .... me rraf baben ... leje se te qihet gruja .... se mor vesh si ske sedr

  5 mesi fa
 • Anna Maria
  Anna Maria

  Nje femer qe mburet ...dhe nuk ka turp.....dhe ajo nuk eshte k.....e vetem por dhe me shpirt te ku...e. Mjere kujt i bien ne pjese.

  5 mesi fa
 • Anna Maria
  Anna Maria

  +lili oco une jam femer dhe me emrin tim te vertete.....por ajo nese eshte lene mbas dore ...nuk ishte me mire te ishte e sinqerte ....ti thoshte te verteten qe nuk e donte me kete burre ....dhe mos ja merte femijen ne ate menyre ...se femija ishte i te dyve ....dhe eshte shume gjulynah qe e vuan femija qe eshte qenie njerzore e pafajshme ...dhe prandaj e quajta mendhe lehte ....se ajo shume bukur mund gjente nje njeri qe i perkiste asaj ....dhe te mos mburej aq shume sa kalon ne budallallek .

  5 mesi fa
 • lili oco
  lili oco

  +Anna Maria jo jo un skam lidhje fare , kam nje fis te mire nje familje te mire jo me kshu njere4zish. Por...edhe sikur te isha un...ca lidhje ka pyetja qe po te bej dhe pse te djeg ty kaq shum.mos je ti ky burri me emer fallc? **persa i perket asaj qe degjova ne video,esht shum e kuptueshme qe ajo i ka then per inat atij,edhe ai vet e thot 2-3 here kete.ngaqe ky ka qen i larguar ajo esht ndjer e len pas dore dhe un kuptoj ketu,dhe esht shum e kuptueshme per te gjithe,qe ajo ka dashur te tregoje vlerat qe ka,qe ka edhe shum te tjere qe ia ven re keto vlera pervec ketij. te gjitha femrat e bejne kete.esht ceshtje vetvlersimi.edhe ti e ben,po te ndodhesh ne situate te tille kur ti je aty dhe burri kthen koken nga nje bjonde 2m qe po kalon afer.Ndonjeher edhe pse e hidhur duke i then me mirsjellje se e kujt mendojme ne se esht faja e vertet i ndihmojme te tjeret.Ai ka nevoj per keshill prandaj esht ketu.DUHET TA PSIKOLOGJISESH SITUATEN , TE VENDOSESH VETEN NE VEND TE TYRE DHE TE JAPESH NJE KOMENT JO TE BESH BLA BLA BLA KOT ME KOT , DUHET TI NDIHMOJME NJEREZIT ME KOMENTE TE SINQERTA JO SHAJ E SHAJ SIKUR PER VETE JEMI SHENJTOR.DIREKT NE KONKLUZIONE SHUM E PAPERSHTATSHME DHE PARAGJYKUESE NGA ANA JOTE me duket komenti yt.DHE KETO...SMS ATA I BENIN MIDIS TYRE KU KA PASUR NJE INTIMITET ME PARE,NUK ESHT SE AJO DOLI RRUGEVE APO TEK ZERI. I POPULLIT DUKE TREGUAR LISTEN E SIMPATIZANTEVE. DUHET TE JEMI ME TE PJEKUR SE SNA DETYRON NJERI QE TE THEMI GJITHMON FJALEN E KEQE E VRERIN SHESHIT SE I RENDOJME NJEREZIT KESHTU. EDHE VET GJYKATESI DEGJON TE DYJA PALET PARA SE TE JAPI VENDIMIN.goxha brez i ri si ti,flet ne kete gjuhe kaq te rend..kjo me duket me e rende se situata e ketyre te rinjve qe kerkojne ndihme ne TV.

  5 mesi fa
 • Anna Maria
  Anna Maria

  +lili oco ne mesazhet me burrin e saj.....qe kjo ka shume djem qe e propozojne ....qe e duan ...dhe te tjera fjale ....degoje mire ....se ndoshta ju jeni i aferti i saj .....ose je ti vete dora me emer fallc.

  5 mesi fa
 • lili oco
  lili oco

  e degjova deri ne fund ket pjese.....por...... svura re se per cfare mburrej ajo ..?? per cfare e ke fjalen ti ??

  5 mesi fa
 • Anna Maria
  Anna Maria

  +florian Nikolli si jane kaq te lehta ....dhe pa meshire ....sikur nuk kane dale nga familje ....po sikur kane dale nga egerirat.

  5 mesi fa
 • Grano london
  Grano london

  Ndaq me e pas punen mir me gruan duhet me ja dhan ni vakt dajak ne dite perndryshe kshu si ky e peson

  5 mesi fa
 • Shaqe Paluca
  Shaqe Paluca

  +Rita rita 😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👍✋

  5 mesi fa
 • Rita rita
  Rita rita

  Grano London 😂😂😂😂😂😂jo te gjitha mos i fut te gjithe ne nje thes😂😂😂😂😂une psh.vdes per burrin,ptu ptu syri i keq mos me rafte😂😂😂😂😂😂😂klm

  5 mesi fa
 • Antonio Leshi
  Antonio Leshi

  Hahaha

  5 mesi fa
 • Jenny Germany
  Jenny Germany

  A qyqi ti nuk shikoj bucen ti ca bent po zireshe me baban ... E po kur ka hap syt ajo fshatark e mbrostarit po ik o budalla futi plumin e bej burgun per qef

  5 mesi fa
 • kastriot lamaj
  kastriot lamaj

  kete dial e njoh ky ka arrdhur shum i vogel ne itali e kishin mare nje person na shqipria per te lypur ne itali mbas kesaj historie e kan mar e kan cuar ne cento di colenca ne itali aty ka ndenjtur per koh te gjat aty filloi dhe drogen per arsye se ishte nje mosh e vogel po i uroi eltonit te jet larguar nga kijo histori

  5 mesi fa
 • EL Elda
  EL Elda

  kastriot lamaj kushedi se cfare fshihet mbas gjithe kesaj historie . Kush e di fiks te verteten

  4 mesi fa
 • Aryel 27
  Aryel 27

  Vete emri i emisionit ( pa gjurme) dmth. Vetem njeres qe ju mungojne familjeve duhet te trajtoni zonje; se egziston nje emisionit me „zemer te hapur „qe merret me tema sociale.

  5 mesi fa
 • Trieshi
  Trieshi

  Aryel 27 Kjo ja muor emisjonin Me zemèr te hapur. Bela lyp ma pak lek kjo 😝😝😝🇦🇱🇺🇸

  5 mesi fa
 • Tony Tony
  Tony Tony

  Askujt mos i rente per hise nje gje e tille. Asnjeher nuk duhen hedhur hapa te shpejte si prsh martesa dhe krijesa e familjes, duhet ta njofim personin qe kemi ne krahe dhe pastaj ti bejme gjerat me maturi. Duhet te themi o zot mos na provo me gjera te tilla sepse vertet jeta merr nje rrug tjeter.

  5 mesi fa
 • Eli Eli
  Eli Eli

  Kurv me PASAPORT

  5 mesi fa
 • Ismet Foniqi
  Ismet Foniqi

  +Marjana tata Carisdeo f

  5 mesi fa
 • Leonora Tika
  Leonora Tika

  Eli Eli😂😂😂 Me passaport amerikane thua

  5 mesi fa
 • Marjana tata Carisdeo
  Marjana tata Carisdeo

  O zot mos nae co ket rast mod nalen me ra ne keq.zoti ja thet qafen asij kurv te degjinerume

  5 mesi fa
 • Marjana tata Carisdeo
  Marjana tata Carisdeo

  Jo nuka pashaport t'ha i humbe letart ne itali

  5 mesi fa
 • juri darjo
  juri darjo

  kush esht kurv me pasaport ky apo gruaja.

  5 mesi fa
 • Mirela So
  Mirela So

  Ky avokati me acaron omg fol njerre fjalen si perpihesh si dreq kur fol

  5 mesi fa
 • Ilir Bajraktari
  Ilir Bajraktari

  😂😂😂 me te vertet me zi mer frym ky njeri...

  5 mesi fa
 • Fatos Luca
  Fatos Luca

  Hahahah ca tberi avokati moj mirela? Ai i shkreti Po ndihmon

  5 mesi fa
 • La vie est Belle
  La vie est Belle

  Mirela So 😂😂😂

  5 mesi fa
 • Zef Ndokaj
  Zef Ndokaj

  E kape mat se kape mat kot fare kurvelliku eshte gjenetik

  5 mesi fa
 • Eklerina Lamcja
  Eklerina Lamcja

  Shqiperia eshte e vogel eshte nuk arrin dot ta gjesh at

  5 mesi fa
 • Bujar Darsi
  Bujar Darsi

  Ky qeka per te ardhe keq Po qfare mashkulli je more te marte dreqi mu ne mashkull

  5 mesi fa
 • gianna gianna
  gianna gianna

  Lere kurven te bredhi

  5 mesi fa
 • Leonit Osmani
  Leonit Osmani

  Ja fute babs or majmun pr at bagjel mir taka bo Ka hetu qfar legeni je

  5 mesi fa
 • Lulezim Kuqja
  Lulezim Kuqja

  fix fare

  5 mesi fa
 • Grisela Schumann
  Grisela Schumann

  I ziu ti Sa gjynaf

  5 mesi fa
 • Math Müller
  Math Müller

  Grisela Schumann HAllo eigentlich

  5 mesi fa
 • Nurten Se
  Nurten Se

  Ti kur nuk do te shohesh drite.. ke dhunu baben per nje grua qe te ka trathtuar mor legen mashkull

  5 mesi fa
 • Maradona Rusija
  Maradona Rusija

  A VARJA ESHTE MESU AJO ME MIRE QE E PASKE NDA SE SA MUND TE BONTE NDONJE KURTH TJETER ME MIRE ME KAQ

  5 mesi fa
 • nidalexh abec
  nidalexh abec

  Po femra te mer ere ne hunde dhe more ja ka bo kurves

  5 mesi fa
 • elton Duraku
  elton Duraku

  silva silva ca thu ti re 😤 te gjith do te japin shpjegim per veprimet qe kan ber 😤

  5 mesi fa
 • silva silva
  silva silva

  Po he se Jan budallenj se è burri I'm keshtu è rrihte baben e tij è therriste e ema hajde ketu e futshin ne dhomn e gjumit è rrihte baben e tij , jam shokuar kur I shikoja, un nuk njoh asnje nga historia po doja te tregoja, pastj thon qe ka faj gruaja

  5 mesi fa
 • Armir Dunga
  Armir Dunga

  E vertet o vlla ky qenka Kungull

  5 mesi fa
 • Tony Tony
  Tony Tony

  Ky. Legen. Ik. Te qifsha. Ropt. Peder

  5 mesi fa
 • Liza Meshi
  Liza Meshi

  L ll

  5 mesi fa
 • greis greis
  greis greis

  I shkreti ky qynah

  5 mesi fa
 • jam Shqiptar
  jam Shqiptar

  +silva silva ti qeke gru per shpi 😂😂😂😂

  5 mesi fa
 • greis greis
  greis greis

  +juri darjo tash trrin e kqyrin havan haha haha

  5 mesi fa
 • juri darjo
  juri darjo

  +greis greis po duan grua dhe ktej sjan te zot ti mbajn.

  5 mesi fa
 • greis greis
  greis greis

  +juri darjo po pse rren aty ai nras se ka rreh cfar kerkon ai i marrt dreqi disa burra i rrahin fmit e grat kur nuk e dun gruan e femit pse pse martohen

  5 mesi fa
 • juri darjo
  juri darjo

  +greis greis ky e ka rrahur pa limit nusen.dhe prinderit.cfar tha aty as gje nuk esht e vertet.

  5 mesi fa
 • Eni Eni
  Eni Eni

  Gra plehera thuan ordinere po ti ca burri ke qen ja hiqe kokn edhe e di burg edhe femin ok zda shohesh ama keshtu esht mekat

  5 mesi fa
 • Nexhat Murati
  Nexhat Murati

  Po qpo flet more i gjor

  5 mesi fa
 • 20.01 21100
  20.01 21100

  Sa gjynah ja se si i provokojn burrat e tyre pastaj thon na trajtojn burrat keq i tregon ne mesazhe pisdheqet qe ban e lot dhe me jeten e fmis kto lloj mostrash nuk kan tyrp as dinjitet !!!

  5 mesi fa
 • Cavo Ocavo
  Cavo Ocavo

  e ka Elton moj palle Elton Xhafa

  5 mesi fa
 • ana anushi
  ana anushi

  Eni Eni 😂😂😂😂😂😂😂😂 tani po e shikoj .Mezi e kuptova dhe une haaaaaaaaaaaaa

  5 mesi fa
 • Eni Eni
  Eni Eni

  +ana anushi cfare gjuhe fole zonje 😂

  5 mesi fa
 • Macoku Shqiptar
  Macoku Shqiptar

  Keto grat so skan tru fare

  5 mesi fa
 • File Mushaku
  File Mushaku

  do

  5 mesi fa