No video

Portokalli, 2 Dhjetor 2018 - Çifti i lumtur (Vakia e shokut të burrit)

top-channel.tv/programe/portokalli/

Commenti

 • Drilon Nika
  Drilon Nika

  bravo shum e bukur ju lumt😂😂😂😂👏👏👏👏

  18 giorni fa
 • Ina Kurti
  Ina Kurti

  😂😂😂

  27 giorni fa
 • Sandra Nasufi
  Sandra Nasufi

  Sandra

  Mese fa
 • migel gjoka Cela
  migel gjoka Cela

  Oh my gosh thot burri

  Mese fa
 • Orazio Spataro
  Orazio Spataro

  🔫

  Mese fa
 • SuperReni28
  SuperReni28

  Ështe aktore shume e mire mos shikoni rolin sepse nje aktore e mire ben shume role

  Mese fa
 • Lindita Bajrami
  Lindita Bajrami

  Bukur

  Mese fa
 • Aldush Shermadhi
  Aldush Shermadhi

  😂😂😂

  2 mesi fa
 • alfamed alfamed
  alfamed alfamed

  dy autobuza nga saranda hahahaha

  2 mesi fa
 • Teuta Caushi
  Teuta Caushi

  Kenge popullore

  2 mesi fa
 • piccola fiorella
  piccola fiorella

  Uffff kur do behen rob kto shqiptaret mer zot...o zot bej nji mrekulli,ktheja trurin 360° grad ktyre njerzve fodull qe sja kan iden e aktrimit edhe realitet ...

  2 mesi fa
 • Valentin Leka
  Valentin Leka

  They r really the best in this job

  Mese fa
 • leka leka leooo
  leka leka leooo

  Nice

  2 mesi fa
 • Samsung Peshkopi321
  Samsung Peshkopi321

  Hulu se s te gje gjo oj Delia fyty hëëëëê

  2 mesi fa
 • Aldi Cutaj
  Aldi Cutaj

  Hahahaha

  2 mesi fa
 • Bjordi Tirona
  Bjordi Tirona

  Ahahahah

  2 mesi fa
 • Besjana Basholli
  Besjana Basholli

  😂😂😂

  2 mesi fa
 • Altin Suli
  Altin Suli

  Delina je e pa par ⭐🌹👌bravo

  2 mesi fa
 • idek ?
  idek ?

  Kjo video eshte kot fare

  2 mesi fa
 • tea lazaj
  tea lazaj

  Ahahahaahahahah sa per te qeshur ku salcano🤗😘😅😅😅😅😅😅😅😅

  2 mesi fa
 • Flo Florian Palushi
  Flo Florian Palushi

  😂😂😂😂

  Mese fa
 • Kleiton Lita
  Kleiton Lita

  Jeni çifti më i mirë

  2 mesi fa
 • Juliansimon Bilo
  Juliansimon Bilo

  Me loot

  2 mesi fa
 • Oltjon Dule
  Oltjon Dule

  portokalli pa keta ska vler jeni njesha

  2 mesi fa
 • Smart Phone
  Smart Phone

  Hahaha

  2 mesi fa
 • Metà Italiano MitadLatino
  Metà Italiano MitadLatino

  Ma perché è nelle tendenze italiane?

  2 mesi fa
 • Fjorela Beqo
  Fjorela Beqo

  Ciao! Come stai?

  2 mesi fa
 • ernest ernesti
  ernest ernesti

  500 milla albanesi residenti in Italia non e poco

  2 mesi fa
 • Matilde Mara
  Matilde Mara

  Comunque è forte come pezzo😂

  2 mesi fa
 • Renato Russ
  Renato Russ

  🇦🇱

  2 mesi fa
 • Renato Russ
  Renato Russ

  Perché lo guardiamo noi mica siamo pochi

  2 mesi fa
 • diseko Kokaj
  diseko Kokaj

  Aktore shume e mire

  2 mesi fa
 • Pira
  Pira

  #30 nelle tendenze in Italia senza motivo ma lo stesso 🇮🇹♥️🇦🇱

  2 mesi fa
 • Kristina Sharanja
  Kristina Sharanja

  ahahahah

  2 mesi fa
 • George Luarasi
  George Luarasi

  Kot fare...Humor kot.....

  2 mesi fa
 • Alessandro Galli
  Alessandro Galli

  Belle le tendenze di IT-stream Italia!

  2 mesi fa
 • white devil
  white devil

  Hahahah mi dispiace tantissimo non capisco neanche perchè è nelle tendenze guarda

  2 mesi fa
 • A como
  A como

  Hahahahaha mir qe e pam Rezin ne nje rol ku nuk shperfytyrohet 😍😂😂😂😂

  2 mesi fa
 • Uendi Hasa
  Uendi Hasa

  'O

  28 giorni fa
 • Uendi Hasa
  Uendi Hasa

  @

  28 giorni fa
 • Jeton Bujupi
  Jeton Bujupi

  Degjenerim Ska lidhje me Humor Gjithmone e njejta . O Zot Shoqria Shqiptare Po shkon drejt fundosjes . Gjithqka Pornografike .

  2 mesi fa
 • Fjorela Beqo
  Fjorela Beqo

  +Thomas Thomas qetesohu! Kaloj tashi kjo gje! Ndoshta mund te jet ndonji magjup! Qe na ben lanetin! Pik e zez!

  2 mesi fa
 • Thomas Thomas
  Thomas Thomas

  fol per vete ti katunar

  2 mesi fa
 • Fjorela Beqo
  Fjorela Beqo

  E di car? Te lutem kontrolloj ato fjalet kur i nxjerr nga goja ne rregull? Duhet ta dish qe njerezit nuk sillen ashtu sic thua ti! Qart?

  2 mesi fa
 • London London
  London London

  😂😂😂😂😂

  2 mesi fa
 • Fjorela Beqo
  Fjorela Beqo

  Hajde kjo bukra e shqeu! Bravo per sot 10!

  2 mesi fa
 • Gladiola Kuqi
  Gladiola Kuqi

  Cifti perfekt 😂😂😂😂😂

  2 mesi fa
 • Aleks Ago
  Aleks Ago

  bravo!

  2 mesi fa
 • Samsung Samsung
  Samsung Samsung

  😂😂😂😅😅😅😅

  2 mesi fa
 • Samsung Samsung
  Samsung Samsung

  Kto te dy jan super aktor superrrrr

  2 mesi fa
 • Toni Jon
  Toni Jon

  A te ta ngroh nje karrige....?!.... keta qe vijne nga rrethet futi pa rradhe....shtuna dhe e diela per diasporen....

  2 mesi fa
 • D. Mysliu
  D. Mysliu

  Si mund ta gjykoni nje aktore, ne baze te rolit qe interpreton ?! Delina Zhupa eshte nje nder aktoret me te mira te portokallise ! Eshte e zonja ne te gjitha rolet, kjo s'do te thote qe karakteri i saj ose personaliteti , eshte sic i personazhit qe interpreton ! Mos e teproni ju lutem .

  2 mesi fa
 • migel gjoka Cela
  migel gjoka Cela

  Bravo☺😊😆😇

  Mese fa
 • Flo Florian Palushi
  Flo Florian Palushi

  😂😂😂

  Mese fa
 • Ilir Beluli
  Ilir Beluli

  djali ti je izjuar po ti duhet te me peso jam vajz dhe me fal qe te po zalis 😘

  Mese fa
 • Fjorela Beqo
  Fjorela Beqo

  +_THE KILLER_ sigurisht qe ashtu eshte

  2 mesi fa
 • sidorela senka
  sidorela senka

  Fakti qe e shajn tregon qe eshte me te vertet e talentuar dhe e qan rolin aq sa fillon nuk ndan me personazhin dhe rolin nga aktorja. Super brava 💪

  2 mesi fa
 • aniii shila
  aniii shila

  Shum i bukur ky fundi X VAKI.Vecse pak i Gjate x Mendimin tim🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂U ngrit i VDEKURI nga (BARRA)😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  2 mesi fa
 • Flo Florian Palushi
  Flo Florian Palushi

  😂😂😂😂😂

  Mese fa
 • Fjorela Beqo
  Fjorela Beqo

  Po pra! Shyqyr zoti! Aman me ne fund qe na beri cik per te qeshur kjo pjesa kur i hypi dalinda per siper kti cunit dhe e puthi pastaj kur i erdhi gruja qe mbante tavakane me filxhan kur e pa i ra nga dora! Dhe papritur filxhanet u thyn! Dhe ajo u nevrikos dhe bertiste me te madhe: Nuk te vjen turp! 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

  2 mesi fa
 • Alban Strakosha
  Alban Strakosha

  I fooort Aaaaaa 🤣🤣🤣🤣🤣 ça ulëritje

  2 mesi fa
 • Lefi Sallata
  Lefi Sallata

  Asgje skan me shume ato vec anglishte dhe lekve. Can ka qerreti me shume see kjo. Kjo eshte kadaif

  2 mesi fa
 • Redi Kokomani
  Redi Kokomani

  Bone gabim qe u ngrejte 🤪🤪🤪

  2 mesi fa
 • Daniel Durra
  Daniel Durra

  Turp a ka famiglie a po jo?

  2 mesi fa
 • Tablet Tab
  Tablet Tab

  Kjo esht aktore perverse

  2 mesi fa
 • jeta ime
  jeta ime

  +comment as agron sa njerëz të pa logjikë që jeni aman ! Si i paragjykoni njerëzit aman !!!

  2 mesi fa
 • Lefi Sallata
  Lefi Sallata

  Kot e Shani kte. Yll eshte Po dhe aktore shume e mire. Per Hollywood eshte

  2 mesi fa
 • jurgen memocela
  jurgen memocela

  si. te kujdesesh per fytyren

  Mese fa
 • number one
  number one

  Me mire afer Hollywood andej nga los Angeles aty ku jane ato industria e filmave porno...

  2 mesi fa
 • τι λες τωρα
  τι λες τωρα

  Per Hollywood s'eshte po per t'i hyp siper eshte xham fare

  2 mesi fa
 • Lefi Sallata
  Lefi Sallata

  Superpjeshk eshte kjo pjeshka. Me fat Miku qe e shtyp

  2 mesi fa
 • Anya Grace
  Anya Grace

  cdo shok i burrit eshte dhe shok i imi aa te lumt goja 😂

  2 mesi fa
 • Kristina Mustafaj
  Kristina Mustafaj

  c do shok i burrit eshte dhe shoku im 😂😁😂😁😂😁

  2 mesi fa
 • Music Lover
  Music Lover

  😂😂😂😂😂😂😂

  2 mesi fa
 • ROMAN 3
  ROMAN 3

  Yll je , te ishe imja le te ishe si ajo te cifti ta bej hallall

  2 mesi fa
 • Matin E.
  Matin E.

  BUKRA KESHTU LYI FLOKET BRUNECSE JE SHUME E MIRE DHE BUZET MOS I FRY SE I KE MIRE ORIGJINALE

  2 mesi fa
 • besnik prizreni
  besnik prizreni

  4

  2 mesi fa
 • Smart Phone
  Smart Phone

  Sum bukur ke shkruar

  2 mesi fa
 • Leonardo Brahimllari
  Leonardo Brahimllari

  Eshte si yll ❤❤

  2 mesi fa
 • Αννα Ντερβισαι
  Αννα Ντερβισαι

  E tepruar

  2 mesi fa
 • klea klea
  klea klea

  Ahahaahaha cdo shok I burrit eshte edhe shoku im a te lumt goja

  2 mesi fa
 • Flo Florian Palushi
  Flo Florian Palushi

  😂😂😂😂

  Mese fa
 • Tita proko
  Tita proko

  Qji

  2 mesi fa
 • sara Lezha
  sara Lezha

  Shum banale

  2 mesi fa
 • Margerita Bella
  Margerita Bella

  Shum bukur

  2 mesi fa
 • lindsey lindsy
  lindsey lindsy

  Me acaron kjo femerrr duketttt fiksss sic ben rolin😏

  2 mesi fa
 • Flo Florian Palushi
  Flo Florian Palushi

  Hahahahahahaa

  Mese fa
 • piccola fiorella
  piccola fiorella

  Lindsey lindsy@ te isha une si ajo aktorja re kisha raportu komentin bashk me profilin..po i thojn nje fjale : hapi rrug injoranteve..

  2 mesi fa
 • Fjorela Beqo
  Fjorela Beqo

  +lindsey lindsy dases güt

  2 mesi fa
 • Paulin Gjoni
  Paulin Gjoni

  +anna luma E vertetë.

  2 mesi fa
 • lindsey lindsy
  lindsey lindsy

  Fjorela Beqo thank you😂😂

  2 mesi fa