Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/ByeBye
Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye
Produced by: Cricket
Lyrics: Tayna
Melody: Tayna, Dafina
Music 1 by: Cricket
Music 2 by: Jacob Lethal
Mastered by Lorenc Aliaj
Directed by: Alban Selimaj
DOP: Adonis Krasniqi
Edit by: Gezim Hysenaj
Styling of Tayna: Donika Loci
Styling of Dafina: Drenusha Xhara
Make up & Hair by: Sellma & Kaci
Executive Producer: Rinor Hykolli
© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Commenti

 • ELDI Lala
  ELDI Lala

  ❤️❤️💋💋

  3 ore fa
 • ELDI Lala
  ELDI Lala

  Hello speaking english You are super girl

  3 ore fa
 • Lolita Vila
  Lolita Vila

  Who is Alexa ?!

  5 ore fa
 • Abedin Ago
  Abedin Ago

  Tayna QUEEN ♥️♥️♥️❤️

  5 ore fa
 • Hfjfj Jjdd
  Hfjfj Jjdd

  Amon ka qe ka dal10muj

  6 ore fa
 • Riad Lahu
  Riad Lahu

  shom mir one gjeth e ndghoj taynen dhe dafine

  8 ore fa
 • Gert Kullashi
  Gert Kullashi

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

  23 ore fa
 • Orges Bytyqi
  Orges Bytyqi

  V.I.P like nese ju pelqej kjo kang!

  Giorno fa
 • Michael Bakr el Baghdadi
  Michael Bakr el Baghdadi

  30mil views but 100k 👍?

  Giorno fa
 • Osman Krasniqi
  Osman Krasniqi

  M

  Giorno fa
 • argetohu dhe ti
  argetohu dhe ti

  Like kush po e degjon hala ne Dhjetor 2019

  Giorno fa
 • argetohu dhe ti
  argetohu dhe ti

  ok ateher nuk do t boj subscribe

  Giorno fa
 • argetohu dhe ti
  argetohu dhe ti

  po ti kur flet beni like beni like

  Giorno fa
 • Kiko Kras
  Kiko Kras

  argetohu dhe ti / shko nhamom ti meket like tonin, adini diqka tjeter perveq like?

  Giorno fa
 • dia die
  dia die

  Like kuna i pelqen pjesa te Aleksa 👍

  Giorno fa
 • sokrat uzeiri
  sokrat uzeiri

  Te du tayna

  Giorno fa
 • Valdrin Berisha
  Valdrin Berisha

  Like kush mendon qe esht hiti 2019

  Giorno fa
 • BeatSStrong
  BeatSStrong

  *LIKE KUSH E DEGJON NE DJETOR* JU LUTEM LIKE NE KENGEN E BUTRINT IMERIT it-stream.com/stream/video-GHNoKt4WoU4.html

  2 giorni fa
 • Valdrin Berisha
  Valdrin Berisha

  Per cdo like do te shkr Tayna queen❤️👑 1.Tayna queen 2.Tayna queen 3.Tayna queen

  2 giorni fa
 • Tringa Kabashi
  Tringa Kabashi

  Like kush e ndegjon ne DHJETOR2019

  2 giorni fa
 • Vjollca Fetai
  Vjollca Fetai

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

  2 giorni fa
 • Idriz Kerimovski
  Idriz Kerimovski

  😍😍

  2 giorni fa
 • Amir Duka
  Amir Duka

  🔥🔥

  2 giorni fa
 • Valdete Behra
  Valdete Behra

  Ay love this cute girl

  2 giorni fa
 • Relaxing Video
  Relaxing Video

  Kush e dan taynën le ta ban @@@@@@@@@@@@@@😍😍😍😍😍

  2 giorni fa
 • Ergi Guri
  Ergi Guri

  kush i ka bo ksaj kenge disslike esht pidhropsh

  2 giorni fa
 • argetohu dhe ti
  argetohu dhe ti

  Like 💙BYE BYE💙 Coment ❤DESPASITO❤

  2 giorni fa
 • Alba Bucaliu
  Alba Bucaliu

  ❤❤❤❤❤

  3 giorni fa
 • Amc Amc
  Amc Amc

  Bye bye

  3 giorni fa
 • Hatixhe Mustafa
  Hatixhe Mustafa

  Tayna do vish te ditelindja ime ne 30 dhjetor

  3 giorni fa
 • Rejan Limaj
  Rejan Limaj

  💖💖💖💖💖

  3 giorni fa
 • Rejan Limaj
  Rejan Limaj

  🎅

  3 giorni fa
 • Albert Hajnaj
  Albert Hajnaj

  fkm

  3 giorni fa
 • Elisa Vulka
  Elisa Vulka

  Like kush nuk e harro kurre ket kenge ♥

  3 giorni fa
 • NightCore -_-
  NightCore -_-

  i don't understand what the song say but all i know this song is cool and there voice are amazing ❤️❤️❤️😅 the first part was better

  3 giorni fa
 • Mr. Jaw Line You mad
  Mr. Jaw Line You mad

  Qisaj Dafines ja kisha rexh pidhin hithi ropt jaqifsha sa emir o hmmm

  3 giorni fa
 • Dardania Albania
  Dardania Albania

  Hahahahahaahha far komenti i qart drejtpersdrejt 🤣👌💪

  3 giorni fa
 • Veiz Lusha
  Veiz Lusha

  So niceeeee👍👍👍👍👍❤❤❤❤

  3 giorni fa
 • Mentor Mustafa
  Mentor Mustafa

  Tayna shume e bukur

  3 giorni fa
 • Valdrin Berisha
  Valdrin Berisha

  Ku esht Rina mami fake

  4 giorni fa
 • Riola Salihi
  Riola Salihi

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰

  4 giorni fa
 • Living your dream
  Living your dream

  Shumica e klikimeve te ktyre merren vtm nga nxjerrja e bythes Pa nenvlersuar dhe kengen Rsp

  4 giorni fa
 • Doruntina Shala
  Doruntina Shala

  30M 🔥❤️

  4 giorni fa
 • BIG DADDY
  BIG DADDY

  Qka ou bje bre qikjo kishe ????edhe femren te marre kam fanse ?????🤔🤔

  4 giorni fa