Xing me Ermalin 116 - Rita dhe Roza Lati

Subscribe këtu: goo.gl/ut7r4X
Instagram : instagram.com/ermalmamaqiofficial/
Ermal Mamaqi Channel
Email : info@xing.al
WEB : www.xing.al
Ermal Mamaqi Social
facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official
instagram.com/ermalmamaqiofficial/
it-stream.com/den-ErmalMamaqiOfficial
soundcloud.com/ermal-mamaqi

Commenti

 • ajo goca
  ajo goca

  o Eramal duhet lapustin me ngjyra se lexohen

  2 giorni fa
 • Panda Arush
  Panda Arush

  Nene e mrekullueshme😍ndersa Roza e papershkrueshme😘jeni dy dashuriiiii🌹

  3 giorni fa
 • Erind Sykja
  Erind Sykja

  Tri nitro toluene eshte TNT-ja, po gjithesesi..

  5 giorni fa
 • L Sali
  L Sali

  Shume po folka kjo rita emision pldh

  5 giorni fa
 • andryisa anisa
  andryisa anisa

  😍😘🤩

  6 giorni fa
 • lusinda likaj
  lusinda likaj

  Hahaha te medhaja te dyja. . .

  6 giorni fa
 • Margarita Maga
  Margarita Maga

  Mjaft paragjykuat.. se te rrisesh nje femije vetem Eshte sakrific.. dhe si femer e vetme ne Shqiperi. Mundohuni te kuptoni jo te paragjykoni.

  6 giorni fa
 • FOR LIFE
  FOR LIFE

  PO' ME PELQEN TIPI QE KAN.

  7 giorni fa
 • FOR LIFE
  FOR LIFE

  PO' CI KA KETO THONJ PER IBRET. NJE GRUA NE MOSHE TE MADHE. SI KA LEZET FARE. STONON SHUM ME VESHJET.

  7 giorni fa
 • Lori Cardi
  Lori Cardi

  Te ftuar sh interesant

  7 giorni fa
 • Albanian forever
  Albanian forever

  Si nene Rita te jap nje bravo por ne shqiptaret sjemi mesuar me I dhane kaq liri vajzave ne prgjtsi. Si artste je treguar mendje hapur por me kufi. Gjithsesi te komplimentoj per jeten qe ke kaluar duke u i bere nene e baba per Rozen. Bravooo

  7 giorni fa
 • Tony Tony
  Tony Tony

  Tamon kurv plak kjo haha sa kar ke thy ti mi mami aq te mira qofshin, ene goca marshalla s te kalon gjo.

  7 giorni fa
 • Irma Gjeka
  Irma Gjeka

  Te lumt goja rita je e madhe

  7 giorni fa
 • Diara araid
  Diara araid

  Sa tvecanta jan tdyja tsinqerta po tbukura po e femra tforta po e pooooo 💋💋

  7 giorni fa
 • namesurname86
  namesurname86

  Simbolet e baxhellerise

  7 giorni fa
 • Amir Gashi
  Amir Gashi

  o Zot o Zot 56:01 Minuta vetem muhabet Kurvash nuk degjova as i gje te hajrit dhe ky emision te shikohet me familje esht tmerr i vertet 😡😒

  8 giorni fa
 • Marda En
  Marda En

  +Amir Gashi ma ha mutin

  6 giorni fa
 • Amir Gashi
  Amir Gashi

  Marda En ate pidh qe e ke shko bane paqaver sikur e paske bo dej tash Prostitut e karit rrupie e dreqit rrugajk hesapi qe per 1 Malboro ta bajn pidhin paqaver 🤣🤣🤣

  7 giorni fa
 • Marda En
  Marda En

  Sikur po ta marrim pidhin e motres tende qe je kaq i nxehur

  7 giorni fa
 • Marda En
  Marda En

  Je komplet plehre qe jeton kot ne kete bote

  7 giorni fa
 • Amir Gashi
  Amir Gashi

  Marda En hec mej Rruspiee sikur kto kurvat jee edhe tii per qato te djegii se Kurvallaku ju ka kap met madhe e keni met rrugav shko qiju naj kun sot mes e le met ik nata rrupie e dreqit 👍🏻😉

  7 giorni fa
 • Sara Kara
  Sara Kara

  😂😂😂😂😂😂

  8 giorni fa
 • Shyhrete Racaj
  Shyhrete Racaj

  Wowww👑👑👑

  8 giorni fa
 • Jona Shehu
  Jona Shehu

  ‘Atë stresin bobo janë nga veriu ‘ ?!!!!! 🤦🏻‍♀️ Të ketë një nivel kaq të ulët një artist është e pabesueshme !

  8 giorni fa
 • Arthur Bregu
  Arthur Bregu

  Kjo roza shume qofte. Shume salcice. Shume fileto. Shume byftek. Shume kek. Djaloshare prej qofteje. Filetoje. Byfteku. Keku. Dhe zerin qe ka ky, si nje djaloshare, Djaloshare bythqire. Keta me floke kur shkojne nga mosha 40 50 vjec, nuk kane me zerin prej nje djaloshari ose djaloshareje, po prej burrit, burrneshes, krijuesit. Ze prej kekut. Ze bythqireje. Bythqireja. Bythqiraja. Jeni shume te mire. Shtyjme kohen duke ju pare. Shlodhemi duke ju pare. Kameramanat te rrine me afer.

  8 giorni fa
 • Lushe Fistaj
  Lushe Fistaj

  Shum te mira te dyja jeni perfete

  8 giorni fa
 • L. Kastrati
  L. Kastrati

  „Kolubi kudrave“ - ja ku qenka...

  8 giorni fa
 • Qendtesa Gashi
  Qendtesa Gashi

  E adhuroj rita latin pik

  8 giorni fa
 • Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj

  Une nuk kuptoj pse nuk i angazhojne kto uje te humorit si Rita Lati .Edhe mama e mrekudhushme

  8 giorni fa
 • Iva Cakani
  Iva Cakani

  Shume bukur te dyja. ❤️ ❤️ Tamam europjane jo mrapa bote si shumica atje.

  8 giorni fa
 • Rexhepi Dardan
  Rexhepi Dardan

  Bash dyat LAVIRE

  8 giorni fa
 • Elona Vasha
  Elona Vasha

  Rita je nje ⭐️☀️ na kenaqe

  8 giorni fa
 • New York NY
  New York NY

  What the f...k po çeshtr ajo veshje e asaj kengetares turp turp so ugly !

  8 giorni fa
 • Albanian forever
  Albanian forever

  Ske faj te ka lene moda e amerikes mbrapa. Shko fli se je per pune neser. TE shan bosi. Go kiss his ass. Lmao

  7 giorni fa
 • Saimir Gjoni
  Saimir Gjoni

  Rita si Rit eshte grua e zonja me vjen mire per te qe ka ecur dhe i qendron afer vajzes se saj si dhe ka dhene shume kontribut ne kinemate tona si artiste edhe shume mire e tha po te kesh para lek dmth dhjete Roza I rrit suksese jete te gjate e te lumtur

  8 giorni fa
 • 1CssTeam
  1CssTeam

  si ka mundsi kaq komente pozitive per kto makurvnonaseebija, apo operacioni fshesa ermal tqimamin

  8 giorni fa
 • tony aiii
  tony aiii

  Te gjith nenat tona e kan pas pak qef karin!! po ama keto te dyja kan kaluar cdo kufi. shemtira, kurva, morracake etj!

  8 giorni fa
 • tony aiii
  tony aiii

  Ivy Vulaj pse e jotja e ka qef pidhin. rrot kari cun. ike se po te qi ropt ty dhe ketyre kurvave

  2 giorni fa
 • Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj

  Fol per nanen tane ,qe ma mire mos te past

  8 giorni fa
 • Fesalinho I
  Fesalinho I

  Ky mund te jete gjithcka por jo nje raport i mirfillt ne mes nenes dhe vajzes. Une so isha turperu per keshtu goce ose mama.

  8 giorni fa
 • Paola Mezini
  Paola Mezini

  😂👏💐

  8 giorni fa
 • ana selimi
  ana selimi

  jeni shum te mira ❤❤❤

  9 giorni fa
 • B-Mix Channel
  B-Mix Channel

  shum te tharta te dyjat

  9 giorni fa
 • AMF Gang
  AMF Gang

  dy artiste te mdhaja qofshi te lumtura gjithmon

  9 giorni fa
 • Mirlind Lindi
  Mirlind Lindi

  Rac orospejash te2 ja...

  9 giorni fa
 • the frolicone
  the frolicone

  Mire qe jeni kaq mendje hapura por mendoni pak se kete emision e shohin edhe femijet, shume shembuj te keqinj jepni 😑

  9 giorni fa
 • Nevila L
  Nevila L

  +Autumn Rain Shume e drejte. Akoma nuk kuptohet qe jo gjithcka qe jepet ne tv eshte per te gjitha moshat. Aq me teper qe ky emision jepet ne nje kohe te tille qe supozohet se femijet jane ne gjume...

  8 giorni fa
 • Autumn Rain
  Autumn Rain

  the frolicone shembuj per femijet mund te jene prinderit apo familjaret e tyre dhe jo figurat publike ndaj femijet kane emisione per moshen e tyre dhe jo cdo emision. Pastaj pse duhet te “mendohen” kta se jane mendje hapura dmth duhet te mbyllin ‘mendjet’ thjesht per dynjane eee

  9 giorni fa
 • Aulona au
  Aulona au

  👎🏻

  9 giorni fa
 • Angela Bianca
  Angela Bianca

  Roza if you see this"ku e ke marr kte kostumin" 😍😍

  9 giorni fa
 • ann ann
  ann ann

  Tek bsb tiranee me duket

  8 giorni fa
 • julinda helmi
  julinda helmi

  E dua shume Rita Latin , eshte si shpirt edhe Rosa eshte cool.💋💋💋

  9 giorni fa
 • Mikaela Kola
  Mikaela Kola

  Nëne e Bije Dy mrekulli. Zoti ju bekoft te dyjave.

  9 giorni fa
 • serxho.kashoti sergio
  serxho.kashoti sergio

  Yjeee 🔥🔥

  9 giorni fa
 • Egzon Veliu
  Egzon Veliu

  Shum funny hahah

  9 giorni fa
 • Savage Beast
  Savage Beast

  Khuu pom shkoika nerva rita shum

  9 giorni fa
 • Xhesi Xhan
  Xhesi Xhan

  jeni ma te mirat

  9 giorni fa
 • Gjergj Kastrioti
  Gjergj Kastrioti

  Rita Po pse si the ati labit e ha motra per tya?

  9 giorni fa
 • convicted thug
  convicted thug

  Ja qite krejt palamet oj rita hahahahahaha d madhe je shum e drejt trujt zoti amin ty edhe famikjen tane kta si komentojn keq familjen jav qifsha sosht kete me rrit nje vajze pa burre

  9 giorni fa
 • Edlira Lleshi
  Edlira Lleshi

  Jemi te super te dyja

  8 giorni fa
 • Gentjana Ndreca
  Gentjana Ndreca

  Brravo Rita ❤️

  9 giorni fa
 • Kliti Boston
  Kliti Boston

  Dy kurvat

  9 giorni fa
 • Ina Kastrati
  Ina Kastrati

  U kenaca tu qesh 😂😂😂😃😃😃😃😂😂😍

  9 giorni fa
 • Marigona Qollaku
  Marigona Qollaku

  zemer zemer 😘😘😘😘

  9 giorni fa
 • unik klasik
  unik klasik

  Kishe po thot rita ora tybe mshtine me hi pldh ktu

  9 giorni fa
 • Anton Sokoli
  Anton Sokoli

  A ka leke,se edhe porno filma bejne mami dhe goca

  9 giorni fa
 • Renxho Auto Renxho Auto
  Renxho Auto Renxho Auto

  o ermal me ne fund e ftove rozen

  9 giorni fa
 • Florid Sinani
  Florid Sinani

  Nenë e bijë kurvaa kjo nana e saj ven me ba nana qysh ika hijee e bonn kurvv qikenn mjaa qii i madh e i vogel familjenn kjoo nanë rrespii gjynahh qysh ika fal zoti thmiii dyjatt kurva n ven mi dhonn shkoll me msuu per mir qiken e msonn qyshh mi ndrruu fraieratt si ka hije një nëne shqiptaree mbi te gjithh kurvaa te dyjatt

  9 giorni fa
 • Ylber Tusha
  Ylber Tusha

  Bravo te qofte per komentin.Te kishte qen e mire kjo Rita e kishte mbajt burri i vet

  Giorno fa
 • Anjeza Tana
  Anjeza Tana

  Icik te tepruara te dyja .... Rita sa do ta trajtosh si shoqe gocen prap disa gjera nuk duhet te ngatatrohen

  9 giorni fa
 • Albana Cani
  Albana Cani

  Rita Lati heroinee ❤❤❤⭐⭐⭐

  9 giorni fa
 • Gjezahir Muja
  Gjezahir Muja

  Jeni shume te mira te dyja

  9 giorni fa
 • mondi fecka
  mondi fecka

  Rasti tipik kur edhe mami edhe goca jane kurva. Cfare ordineresh femra.

  9 giorni fa
 • favVideos ALB
  favVideos ALB

  Emesioni ;xingmeErmalin . Tben shum me qesh😜

  9 giorni fa
 • ILirida Hoxha
  ILirida Hoxha

  😂😂😂

  9 giorni fa
 • Ami jon
  Ami jon

  Sa mardhanje e bukur nanë dhe bijë ... jetoni për qefin tuaj taman europiane.

  9 giorni fa
 • olaa Xh.
  olaa Xh.

  Po

  9 giorni fa
 • Ada Ada
  Ada Ada

  jo po ta dini si jemi ne vlonjatet

  9 giorni fa
 • Denisa Kapaj
  Denisa Kapaj

  Shum bukur emisioni me Riten e Rozen

  9 giorni fa
 • aurora 31
  aurora 31

  Thirre Butrintinnnnnnnn 🤩🤩🤩🤩🤩🤩

  9 giorni fa
 • Stella Stellou
  Stella Stellou

  Je e madhe o Rita legjenda dhe mbi te gjitha nje nene e shkelqyer ju uroj shendet si ty dhe vajzes tende 💖

  9 giorni fa
 • yuli gagarin
  yuli gagarin

  Jam shume xheloze per Rozen qe ka nje mami kaq cool e funny!

  9 giorni fa
 • Valbon Elezi
  Valbon Elezi

  ja hupen mendjen ermalit....i harroj pijet hahaha shum llafazove te dyja!!!

  9 giorni fa
 • Iam Greta
  Iam Greta

  kush shan e ka nga zilia kto jan adhurim mendje e hapur❤👐🙏

  9 giorni fa
 • Redi London
  Redi London

  Iam Greta cfr zilie me i pasur kto shikk jan shum fallso dhe pordha madhe

  8 giorni fa
 • Butrint Imeri
  Butrint Imeri

  Ermal kur do e thirresh Butrintin ???

  9 giorni fa
 • receta gatimi cooking
  receta gatimi cooking

  😍😍😍😍😍😍😍

  9 giorni fa
 • jani gjermani
  jani gjermani

  Mbush emisionet me baxhella

  9 giorni fa
 • lule lulee
  lule lulee

  Hahahahhah

  9 giorni fa
 • Elona Elona
  Elona Elona

  Super Rita Roza

  9 giorni fa
 • Mirela Mirela
  Mirela Mirela

  Rita Lati 🌟 Dashuriiiii jeeee ❤️❤️

  9 giorni fa
 • Jamune Vet
  Jamune Vet

  Sa bajate, gjithmone muhabete idiote pa pike permbajtje bejne keto te dyja.

  9 giorni fa
 • Armandskurani Skurani
  Armandskurani Skurani

  Jeni si pika uji 👏👏👏👏☀️💖💍💎👄

  9 giorni fa
 • djali Ezmer
  djali Ezmer

  O. Zot sa skandaloze na bon me vijell keto

  9 giorni fa
 • Melisa Ameti
  Melisa Ameti

  Ermal a mund ta pysish Riten sa vjet i ka

  8 giorni fa
 • its me every day!
  its me every day!

  Sidomos Roza

  9 giorni fa
 • Denisa Kapaj
  Denisa Kapaj

  😍😍😍😍

  9 giorni fa
 • MBmk lovefamily
  MBmk lovefamily

  😂😂😂😂. jeni te Adhurueshme, te dyja, me behet qefi qe ne Shqiperi Ka dhe femra qe jetojne per veten e tyre dhe jo per opinion, bravo

  9 giorni fa
 • Dona K.
  Dona K.

  hahahaha Rita je e madhe 😂🤩🥰

  9 giorni fa
 • Vjola Qyra
  Vjola Qyra

  Jeni adhurimmmm .... Nje mami e till do jem edhe un 😍😍😍

  9 giorni fa
 • Νορι Κριπα
  Νορι Κριπα

  +Sunshine girl 😘🤗 po dhe un me ty jam

  7 giorni fa
 • djali Ezmer
  djali Ezmer

  Mir hika se me u mor me. Rita Latin eshte humbje kohe..

  9 giorni fa
 • Vjola Qyra
  Vjola Qyra

  +djali Ezmer nuk je i detyruar zotri

  9 giorni fa
 • djali Ezmer
  djali Ezmer

  Kam drejt ta kritikoj pasi paguaj taksa per kete tv.. Edhe dua te trasmettono posivitit

  9 giorni fa
 • Vjola Qyra
  Vjola Qyra

  +djali Ezmer kush deshi te mirte mesazh e mori i dashur ... nuk e kuptoj .te gjith juve qe nuk ju pelqen perse e shikoni ... prsh un dicka qe nuk e pelqej e aq m pak kur e urrej nuk e shoh aspak e as nuk kerkoj t ngjoj dicka per te ... kur juve nuk ju pelqen esht e thjesht fare mos e shikoni thjesht ndrroni kanal ... se rita ka fol shum mir per pjesen e nenes ... ngjoje ne fund mesazhin qe ka dhen rita i dashur.

  9 giorni fa
 • FlørąN Flora
  FlørąN Flora

  Si loçka te dyat 💋💋 na kenaqet

  9 giorni fa
 • Prinss Timmyy
  Prinss Timmyy

  AMA kishe kosovar mA shum sa raciste 🤤

  9 giorni fa
 • Denisa Kapaj
  Denisa Kapaj

  E ke kuptuar gabim se kishte per racizem

  9 giorni fa
 • Juela Jui
  Juela Jui

  E paske kap muhabetin me sa duket 🙄

  9 giorni fa
 • Creative destruction Pro player mobile
  Creative destruction Pro player mobile

  Like kush e don shum: ermal mamaqin.😘😘

  9 giorni fa
 • Kuriozitete & Fakte
  Kuriozitete & Fakte

  Përshëndetje gjithëve, unë jam një IT-streamr i ri i cili ka shumë nevojë për ndihmën tuaj. Unë deri më tani kam postuar disa video, por shkaku që nuk kam shumë ndjekës Nuk kam vullnet të postoj më video të tjera... Gjë që nuk ju kushton aspak juve... e gjitha që duhet të bëni është të KLIKONI SUBSCRIBE dhe të shtypni 🔔 që të merni njoftimin kur unë postoj një video. Për ju nuk është asgjë por për mua vlen Shumë... faleminderit gjithëve it-stream.com/section/UCDtujWC5tkNNbqi6rUV8GWA

  9 giorni fa
 • Erione kote fare Sulejmani
  Erione kote fare Sulejmani

  Me të mirat

  9 giorni fa
 • Nesi Gaming
  Nesi Gaming

  Kuriozitete & Fakte ok

  9 giorni fa
 • Kuriozitete & Fakte
  Kuriozitete & Fakte

  +Nesi Gaming ta bona vllaqko bone edhe ti

  9 giorni fa
 • Nesi Gaming
  Nesi Gaming

  Kuriozitete & Fakte sub per sub nese don

  9 giorni fa